معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:

حجت الاسلام سایری گفت: ۲۴ کاروان پیاده در ۲۸ صفر به مشهد مقدس مشرف شدند.

۲۴ کاروان پیاده در ۲۸ صفر به مشهد مقدس مشرف شدند/ تجلیل از برگزیدگان مداحان مسابقه نوگلان حسینی

به گزارش گلستان ۲۴؛ «حجت الاسلام علی اکبر سایری» امروز(پنجشنبه ۲۳ آبان) در مراسم تجلیل از منتخبین نوگلان حسینی(علیه السلام) و کاروان های پیاده ۲۸ صفر استان گلستان اظهار کرد: این همایش در راستای تجلیل از مدیران کاروان های پیاده و عوامل  و دست اندرکاران که در این حرکت کاروان پیاده نقش داشتند در نظر گرفته شده است.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: بخش دوم این برنامه تجلیل از نوگلان حسینی است، مسابقه در مرداد ماه در استان در حوزه مداحی شروع شد که در سه مرحله شهرستانی و استانی و نهایی برگزار شد.

حجت الاسلام سایری متذکر شد: در مرحله شهرستانی زیر ۱۸ سال در دو گروه سنی ۴۹۰ نفر شرکت کردند و از این میزان ۱۰۸ نفر به مرحله استانی راه یافتند.
وی تاکید کرد: از بین ۱۰۸ نفر  ۳۶نفر به مرحله نهایی راه پیدا کردند و مرحله نهایی در سه بخش مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی برگزار شد و در مجموع ۴ نفر برتر شدند.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان یادآور شد: هدف از برگزاری این مسابقه این بود که فرهنگ سازی در خصوص نگاه مردم به جایگاه مداحی و توجه مداحان به مداحی ایجاد شود و ارتباط نوجوانان با اهل بیت(علیهم السلام) و مداحی را افزایش دهیم.
حجت الاسلام سایرس گفت: ۲۴ کاروان پیاده از گرگان، علی آباد کتول، گنبدکاووس، کلاله و خان ببین به سمت مشهد مقدس رفتند و برنامه هایی برای آنها در قالب تجمع بزرگ زائران گلستانی در مشهد برگزار شد.

/شبستان

ارسال نظر

آخرین اخبار