همزمان با گرامیداشت هفته بسیج یادواره یک‌هزار و ۲۰۰ شهید بسیجی استان گلستان با حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان استانی برگزار شد.

یادواره ۱۲۰۰ شهید بسیجی استان گلستان برگزار شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ شامگاه دوشنبه همزمان با گرامیداشت هفته بسیج با حضور سردار محمدحسین سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین یادواره یک‌هزار و 200  شهید بسیجی استان گلستان برگزار شد.

در این مراسم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرماندهان نظامی و انتظامی، اقشار مختلف مردم و مسئولان از جمله فرمانده سپاه و استاندار گلستان نیز حضور داشتند.

حجت‌الاسلام جعفر رعایتی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای استان در این مراسم اظهار داشت: امنیت و عزت امروز انقلاب اسلامی مدیون و مرهون خون پاک شهدا است و همه باید قدردان خانواده‌های معظم شهدا باشیم.

وی افزود: فرهنگ شهادت از تفکر بسیجی سرچشمه می‌گیرد که با ایثار، شجاعت، ولایتمداری عجین شده است. کسانی که به‌دنبال شناخت شهدا هستند باید تفکر بسیجی را دنبال کنند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه نینوای استان ادامه داد: برگزاری یادواره‌های شهدا تذکری برای همه ماست که برای ماندگار شدن باید در مسیر ولایت و اسلام قدم برداریم.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار