سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: در بدترین شرایط تمام تلاش‌مان را انجام دادیم و امیدوارم سهمیه آسیا را بگیریم، ضمن اینکه هدف اصلی ما قهرمانی در جام حذفی است.

پیش بینی سرپرست استقلال از نتایج استقلال در لیگ برتر

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :سعید رمضانی درباره برتری ۲ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: دبا وجود اینکه هوا گرم بود، بازیکنان خیلی تلاش کرده و زحمت کشیدند. این پیروزی برای استقلال لازم بود تا بتوانیم در بالای جدول باقی بمانیم و رقابت را داغ‌تر نگه‌ داریم.

وی در مورد اینکه چرا ناظر بازی از فرهاد مجیدی خواست که جایگاهش در سکویی که قرار گرفته بود را تغییر دهد، گفت: بازی قبلی که در تهران بود، مجیدی کنار بازیکنان ذخیره روی سکو قرار داشت، اما اینجا سختگیرانه عمل کردند. درست است که قانون وجود دارد، اما آیا امکانات جای دیگر را داریم که می‌خواهیم آن را پیاده کنیم؟ این هم ایراد خاص بود که گرفته شد و از مجیدی خواستند در کنار بازیکنان ذخیره نباشد و به سکوی دیگری برود. به ناظر بازی گفتم که در یکی از بازی‌های قبلی در تهران، مجیدی کنار بازیکنان ذخیره حضور داشت.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص شانس استقلال برای کسب سهمیه آسیا عنوان کرد: در بدترین شرایط تمام تلاش‌مان را انجام دادیم و امیدوارم سهمیه آسیا را بگیریم، ضمن اینکه هدف اصلی ما قهرمانی در جام حذفی است. به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید می‌گویم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار