نام‌های دیگری هم برای مدیرعاملی پرسپولیس شنیده می شود. از سعید آذری گرفته تا ابراهیم شکوری و… حتی شنیدیم شاید مشکل بازنشستگی گرشاسبی را هم حل کنند تا او هم دوباره شانس پیدا کند.

فوری ؛ یک نام جدید برای مدیرعاملی پرسپولیس
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ، مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا کرد تا این باشگاه در آستانه رقابت‌های لیگ برتر بیستم از بحران مشکلات موجود بین مدیریت با بازیکنان و سرمربی تیم خارج شده و وارد بحران تازه‌ای شود. باشگاه پرسپولیس با وجود پرداخت بیش از یک میلیون یورو به حساب برانکو ایوانکوویچ، هنوز مشکلات مربوط به پرونده‌های بدهی خود به خارجی‌های پیشین نظیر گابریل کالدرون و ماریو بودیمیر را حل نکرده تا احتمال محرومیت دوباره برای سرخپوشان وجود داشته باشد. رسول‌پناه در حالی از پست خود استعفا داد که علی رغبتی، عضو فعال و مؤثر هیئت ‌مدیره این باشگاه نیز دوشنبه هفته گذشته از قطع همکاری خود با پرسپولیس خبر داد اما این استعفا ظاهراً مورد قبول وزارت ورزش و جوانان قرار نگرفت. قهرمان چهار دوره متوالی گذشته لیگ برتر در حالی برای حضور در فصل پیش‌روی این مسابقات و همچنین فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا آماده می‌شود که نیاز به تعیین فوری جانشین رسول‌پناه دارد. از این رو هیئت ‌مدیره باشگاه پرسپولیس که صرفنظر از رسول‌پناه و رغبتی تنها دو عضو دیگر به نام‌های سیدمحمد فیاض و غلامعلی محمد علیپور دارد، قصد داشت عصر شنبه گذشته جلسه‌ای را در ساختمان وزارت ورزش داشته باشد تا درباره آینده مدیریتی این باشگاه تصمیم‌گیری شود اما این جلسه به تعویق افتاد. حالا گفته می‌شود به احتمال زیاد جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس روز چهارشنبه هفته جاری با محوریت انتخاب جانشین مهدی رسول‌پناه برگزار خواهد شد.

در حال حاضر از میان مدیران سابق باشگاه علی‌اکبر طاهری و حمیدرضا گرشاسبی بیش از دیگران نام‌شان در فضای رسانه‌ای شنیده می‌شود. البته بیش از آنکه این نام‌ها گزینه‌های وزارت ورزش باشند، گزینه‌های فضای مجازی هستند. گفته می‌شود یکی از معاونان مهدی رسول‌پناه بیشترین تلاش و تبلیغ را برای یکی از این دو کاندیدا انجام می‌دهد تا خودش نیز قدرت بیشتری همچون گذشته در باشگاه پرسپولیس پیدا کند. این ‌فرد که با نظر یحیی گل‌محمدی از حضور در تمرینات، هتل یا اردوی پرسپولیس منع شده و دیگر نمی‌تواند کنار بازیکنان عکس‌های رنگارنگ بگیرد، نفوذ زیادی در فضای مجازی دارد. او تلاش می‌کند به هر شکل ممکن مدیر مورد علاقه خود را در فضای مجازی مطرح کند. در همین ارتباط شنیدیم گزینه مدنظر وزارت ورزش علی رغبتی است که شخصاً تمایلی به جانشینی مهدی رسول‌پناه ندارد.

رغبتی در میان اعضای هیئت مدیره باشگاه از مقبولیت بیشتری نزد مربیان و بازیکنان پرسپولیس برخوردار است. او نقش اصلی را در نقل و انتقالات تابستانی بازی کرد و توانست ۷ خرید مناسب با قیمتی معقول برای پرسپولیس انجام دهد. دلیل استعفای رغبتی هم حواشی اخیر ناشی از انتشار فایل‌های صوتی و تصویری سرپرست مستعفی باشگاه بود که از قرار معلوم مورد قبول وزارتخانه واقع نشد. البته دیروز نام‌های دیگری هم برای مدیرعاملی پرسپولیس شنیده شد. از سعید آذری گرفته تا ابراهیم شکوری و… حتی شنیدیم شاید مشکل بازنشستگی گرشاسبی را هم حل کنند تا او هم دوباره شانس پیدا کند. این البته به شرطی است که واقعاً بخواهند او را بیاورند. نفر بعدی هم یک چهره ناشناس است که گفته می‌شود اگر وزارت ورزش اوکی بدهد به‌طور موقت سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس می‌شود.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار