در بیانیه مشترک فرمانده سپاه نینوا گلستان و مسوول نمایندگی ولی فقیه آمده است: استان گلستان جزو اصلی‌ترین مصادیق وحدت شیعه و سنی در ایران اسلامی است و دشمنان قادر نیستند به این برادری مثال‌زدنی ما خللی وارد کنند.

دشمنان قادر به واردکردن خلل به وحدت مثال‌زدنی گلستان نیستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از فارس از گرگان، پیام مشترک سردار ملک‌شاهکوهی و حجت‌الاسلام جعفر رعایتی فرمانده سپاه نینوا گلستان و مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت در بیانیه‌ای اعلام کردند: هفته‌وحدت فرصتی مغتنم برای بهره‌گیری از سیره متعالی پیامبر عظیم‌الشان حضرت محمد مصطفی(ص) در راستای همبستگی مسلمانان جهان در برابر دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین است.

در ادامه این پیام آمده است: استان گلستان جزو اصلی‌ترین مصادیق وحدت شیعه و سنی در ایران اسلامی است و دشمنان قادر نیستند به این برادری مثال‌زدنی ما خللی وارد کنند.

این پیام می‌افزاید: مجاهدت‌هایی که در سیل سال ۱۳۹۸ در استان گلستان روی داد نماد وحدت مثال‌زدنی مردم کشور برای یاری یکدیگر بود که نمونه آن را در دفاع مقدس و نبرد با داعش دیده بودیم.

در این پیام تاکید شد: هرچند اخیرا رئیس جمهور بی‌خرد و احمق فرانسه به حمایت از توهین‌کنندگان به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) پرداخته اما تردیدی نیست که روزی پیکرش در گور خوراک مار و مور می‌شود اما نام مقدس محمد (ص) تا قیام قیامت در این جهان خواهد درخشید.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار