مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبرداد

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: به منظور کاهش آسیب های اجتماعی ۱۵۸ مبلغ در قالب امام پایگاه فرهنگی و اجتماعی و امام روستا در مناطق کم برخوردار شهری و روستایی گلستان فعالیت می کنند.

فعالیت ۱۵۸ مبلغ در روستاها و محلات کم برخوردار گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، حجت الاسلام نور الله ولی نژاد شامگاه شنبه در سرکشی از پایگاه فرهنگی و اجتماعی محله اوزینه گرگان اظهارکرد: به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی ۱۵۸ مبلغ در قالب امام پایگاه فرهنگی و اجتماعی و امام روستا در مناطق کم برخوردار شهری و روستایی فعالیت می‌کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی در سه حوزه پیشگیری، مقابله و درمان از وظایف نظام اسلامی و دغدغه و توصیه‌های جدی رهبر معظم انقلاب است.

وی با اشاره به رشد آسیب‌های اجتماعی در مناطق کم برخوردار ادامه داد: فعال سازی طرح امام پایگاه فرهنگی اجتماعی با رویکرد امامت و امت و گفتمان معنویت و دین از برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

ولی نژاد بیان کرد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حضور امامان جوان و آموزش دیده در مناطق محروم جامعه و هدایت آنها به سوی جامعه اسلامی از برنامه‌های مهم سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی گفت: راه اندازی پایگاه‌های فرهنگی اجتماعی در محلات کم برخوردار فرصت بسیار خوبی است تا با فراهم کردن بستر مناسبت و جذب حداکثری مخاطبان به ارائه برنامه‌های فرهنگی و دینی بپردازیم و بستر ایمن سازی آنها را در برابر آسیب‌های اجتماعی مهیا سازیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: به موازات پیشرفت علمی، اقتصادی و عمرانی که در کشور رخ می‌دهد باید در راستای ارتقا فرهنگ عمومی و اعتلای فضائل اخلافی هم برنامه ریزی کنیم تا مردم به سعادت دست پیدا کنند.

ولی نژاد ادامه داد: مناطق کم برخوردار در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، معیشتی و عمرانی گرفتار مشکلات پیچیده‌ای هستند و امام پایگاه با نقش راهبری، زبان گویای مردم و مسئولان هستند.

وی تصریح کرد: با اجرای طرح تحول اجتماعی فرهنگی وزارت کشور با ظرفیت دستگاهی سازمان تبلیغات اسلامی در تلاش هستیم تا ضمن فعالیت تأثیرگذاری در محلات کم برخوردار، شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در این مناطق باشیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار