امام جمعه گنبدکاووس:

امام جمعه گنبدکاووس با قدردانی از تصمیم جدی دولت سیزدهم برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم، گفت: امروز با گذشت ۱۰ روز از اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها و اصلاح اوضاع اقتصادی با همراهی مردم، وضعیت کشور در امن و امان است.

اقدام دولت در بهبود وضعیت اقتصادی مردم جای تقدیر است

به گزارش گلستان 24، حجت الاسلام محمود ترابی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه گنبدکاووس اظهارکرد: حکومت قبلی، کشور را با وضعیت بد اقتصادی و تنزل پایه پولی، تورم و گرانی تحویل دولت سیزدهم داد و این دولت تصمیم جدی برای ساماندهی وضعیت مردم با اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها گرفت.

وی افزود: رییس جمهور دولت سیزدهم در ۹ ماه گذشته ۲۰ سفر استانی انجام داد و همواره پیگیر حل مشکلات مردم است لذا با تصمیم قاطع این طرح را اجرا کرد و با گذشت ۱۰ روز از آغاز آن کشور با صبر و حوصله مردم برای اثبات خودشان و فهم درستشان از بیانات رهبری در وضعیت آرامی قرار دارد و تمام نقشه‌های دشمنان برای ایجاد ناامنی و اختشاش خنثی شده است.

امام جمعه گنبدکاووس ادامه داد: پاسخ مثبت ندادن مردم فهیم و با بلوغ سیاسی ایران به تحرکات دشمنان از طریق فضای مجازی، غربگراها و سفارتخانه‌های خارجی مهمترین نتیجه موفقیت اجرای این طرح است.

حجت الاسلام ترابی با اشاره به توسعه و فراگیری گسترده سطحی و عمقی اجرای سرود اثرگذار نسل جدید به نام «سلام فرمانده»، گفت: باید قدردان اجرای برنامه‌های این چنینی برای نشان دادن ارتباط عاشقانه نسل نو امروز با انقلاب و ارزش‌های دفاع مقدس باشیم.

وی اضافه کرد: به همین مناسبت در همه مدارس شهرستان دانش آموزان در حال تمرین این سرود هستند تا روز سوم خرداد در محوطه برج جهانی قابوس به شکل گسترده برای نشان دادن ارادت خود به ارزش‌های انقلاب آن را اجرا کنند.

امام جمعه گنبدکاووس گفت: حزب الله لبنان در انتخابات این کشور به یک پیروزی بزرگ دست یافت و با وجود فشارهای سفرای آمریکا و اسرائیل بیش از نیمی از کرسی‌های نمایندگی مجلس را از آن خود کرد که به‌زودی شاهد آثار و برکات آن در منطقه خواهیم بود.

حجت الاسلام ترابی با اشاره به تهدید به ترور رهبران فلسطینی توسط رژیم غاصب صهیونیستی، تصریح کرد: رهبران فلسطین هم این رژیم را تهدید به جنگ فراگیر کردند و هشدار شروع جنگ نهایی را دادند که این حرکت شجاعانه آنان برای پاسخگویی، اتفاق بسیار مهمی است.

وی افزود: همچنین همراهی چند شیخ‌نشین تشکیل دهنده امارات متحده عربی با رژیم غاصب صهیوینستی و برقراری پیمانی به اسم ابراهیم خلیل برای پیشگامی در عادی سازی روابط بین این رژیم و کشورهای اسلامی و افتتاح محل عبادت یهودیان و خانه‌های فساد و راه اندازی سفارخانه این رژیم در این کشور به عنوان حرکتی خیانتکاران علیه امت اسلامی و محور مقاومت، پاسخی کوبنده‌ داده خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار