سید علیرضا حسینی، فعال فرهنگی شهرستان خان ببین در پاسخ به سوال گلستان 24:

این اجلاس های فرهنگی برای اولین بار در برگزارشد. استاید این کلاس ها از برجسته ترین اساتید کشوری بودند.

«فعالیت جبهه فرهنگی امسال خیلی عالی بود»

سید علیرضا حسینی، فعال فرهنگی شهرستان خان ببین، در مصاحبه اختصاصی با گلستان 24، درباره فعالیت های فرهنگی خود می گوید: قبلا در حیطه عفاف و حجاب، در یک سایت با یکی از دوستانم فعالیت می کردیم. جدیدا سایت شهدای فندرسک را راه اندازی کرده و در آن مشغول به فعالیت هستیم. البته کمی در این حیطه به مشکل برخورد کرده ایم. زیرا بنیاد شهید، اطلاعت لازم از شهدای شهرستان را در اختیار ما قرار نمی دهند.

وی در ادامه می گوید: « ما مجبور هستیم برای به دست آوردن اطلاعات، زندگی نامه و وصیت نامه شهدای منطقه خود، به خانواده های آن ها مراجعه کنیم و اطلاعاتی از آن ها تهیه کنیم تا بتوانیم در سایت وارد کنیم.»

حسینی با بیان این که قبلا سه وبلاگ دیگر داشتم، می گوید:  جلوی کار دو تا از آن ها را گرفتند و یکی هم هک شد. و هر چه بعدا با سایت پرشین بلاگ نامه نگاری کردم تا پسورد وبلاگ را بگیرم، تنها جوابی که دریافت کردم این بود که وبلاگ از بین رفته است. این در حالی است که وبلاگ بالا می آید. یوزر و پسورد را در اختیار من نمی گذارند.

سید علیرضا حسینی

وی عنوان می کند که در حال حاظر بیشتر در حیطه کارهای فرهنگی مثل راهیان نور و یادواره شهدا فعالیت می کنم.

فعال فرهنگی شهرستان خان ببین، فعالیت جبهه فرهنگی امسال را عالی می داند، و می گوید: برای اولین بار است چنین اجلاس هایی برگزار می شود. در این اجلاس ها از اساتید خبره کشوری استفاده کردند. کلاس ها در سطح بسیار بالایی بود. برای ما یک دوره آموزشی، در مشهد هم برگزار کردند که واقعا عالی بود و از اساتید برجسته بهره بردیم. همچنین یک سری مجله و کتاب آموزشی برای ما ارسال می کنند که بسیار آموزنده و مفید است.

وی در گلایه از همکاری کمرنگ مسئولین فرهنگی استانی با فعالین حیطه فرهنگ می گوید: مسئولین فرهنگی استان، کمتر اتفاق می افتد که با ما همکاری کنند. ما یک تیم 15، 16 نفره متشکل از بچه های فرهنگی هستیم که خودمان فعالیت های فرهنگی را پیش می بریم.

ارسال نظر

  • ناشناس
    1

    خدا قوت
    موفق باشین

آخرین اخبار