مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان:

مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس گلستان گفت: تکمیل باغ موزه دفاع مقدس گلستان ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

اعتبار  ۳۰ میلیارد تومانی برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس گلستان

به گزارش گلستان 24، محمدرضا کاظمی صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: یکی از مشکلات اساسی موزه دفاع مقدس گلستان این بود که این پروژه از چهار سال گذشته راکد بود و همین امر به وضعیت عمرانی مجموعه ضربه زد.

مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس گلستان افزود: عملیات اجرایی این موزه از سال ۹۷ آغاز شده و اعتباراتی در سفر ریاست جمهوری به آن تزریق شد اما چون از اسناد خزانه بود و پیمانکار این اعتبار را با تأخیر دریافت می‌کند لذا اعتبار تخصیص داده شده عملکرد پایینی دارد.

وی بیان کرد: سال گذشته پروژه ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و قرار بود سوم خرداد امسال بخشی از پروژه افتتاح شود، اما محقق نشد.

کاظمی ادامه داد: مقرر شده امسال در دهه فجر قسمتی از این مجموعه که بیشتر عمومی و شامل سالن آمفی تئاتر، مینی سینما، اتاق جلسات و بخش هنری است، افتتاح شود.

مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس گلستان با بیان اینکه مشکل اساسی این پروژه اعتبارات و گرانی‌ها است، گفت: سال گذشته ۱۲۰ درصد اعتبارات در نظر گرفته شده معادل ۲۳ میلیارد تومان محقق شد و امسال هم ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده، که باید افزایش یابد.

طبق گفته وی تکمیل پروژه در سال جاری در مجموع به ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار