نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: پروژه تله کابین و بازار موزه هفت شهر گرگان در توسعه گردشگری و افزایش رضایتمندی مردم موثر است و مدیران شهری نیز باید در اجرای این پروژه‌ها اهتمام داشته باشند.

مدیران شهری در اجرای تله کابین اهتمام داشته باشند

به گزارش گلستان 24، غلامرضا منتظری عصر امروز در نشست هم‌اندیشی با شهردار و اعضای شورای شهر گرگان اظهار کرد: ایجاد تله کابین با رعایت حفظ منابع طبیعی و الزامات زیست محیطی در مسیر رونق صنعت گردشگری گرگان ضروری است.

وی افزود: احداث تله کابین در گرگان سبب رونق گردشگری در این شهر می‌شود و این پروژه با رعایت الزامات و ملاحظات زیست محیطی اجرایی شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسئولیت و خدمت به مردم، یک امانت در دست مسئولان است افزود: حضور شهردار و اعضای شورای شهر در محلات و دیدار با مردم برای رسیدگی و حل مشکلات شهروندان، یک اصل در مدیریت شهری است.

وی با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان به ویژه نمایندگان گرگان و آق قلا آماده کمک به توسعه شهری از جمله در شهر گرگان هستند گفت: پیوند بین پارلمان محلی و ملی با هدف رضایت‌مندی مردم و توسعه شهر گرگان نیاز به یک نقشه راه و هماهنگی دارد.

منتظری با اشاره به مشکلاتی که برخی از محلات شهر گرگان و مناطق حاشیه شهر دارند بر عدالت محوری و توزیع امکانات در همه ابعاد در مرکز استان تأکید کرد.

وی اظهار داشت: تجربه موفق دیگران به ویژه شهرداران سابق و شورای شهر گذشته در پرهیز از تکرار برخی اتفاقات را یک ضرورت در ادامه مسیر دانست و تأکید کرد: پنجره خدمت به روی من و شما باز شده و همه ما باید برای رضایت خدا و مردم کار کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار