رئیس کل دادگستری گلستان:

رئیس کل دادگستری استان گلستان از صدور دستورات قضایی لازم برای پیگیری ۵۰۰ مورد از درخواست‌های مردمی مطرح‌شده در جریان سفر استانی رئیس قوه قضاییه به این استان خبر داد.

بررسی درخواست های مردم گلستان از رئیس قوه قضائیه صادر شد

به گزارش گلستان 24، حیدر آسیابی اظهارکرد: دستورات قضایی برای پیگیری ۵۰۰ درخواست مردمی مطرح‌شده در جریان سفر استانی رئیس قوه قضاییه به گلستان صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: تاکنون نزدیک به ۵۰۰ مورد از درخواست‌های مردمی که در سفر رئیس قوه قضاییه به ایشان ارائه شده بود، به دادگستری استان گلستان ارجاع و دستورات قضایی مورد نیاز برای پیگیری و اقدام صادر شده‌است.

رئیس کل دادگستری گلستان خاطرنشان کرد: بیشترین درخواست‌های ارجاع شده به استان گلستان در چند روز گذشته مربوط به اعمال ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری است.

وی گفت: به دستور رئیس قوه قضاییه این درخواست‌ها پس از ارجاع به استان، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود و مواردی از نامه‌های مردم که حل آن‌ها به دلایل مختلف مقدور نیست، برای آنان توضیح داده خواهد شد.

آسیابی اظهار کرد: کسانی که در جریان سفر رئیس قوه قضاییه به استان گلستان نامه داده‌اند، پس از دریافت پیامک مبنی بر ثبت درخواست خود، به دادگستری کل مراجعه کنند.

گفتنی است در سفر رئیس قوه قضاییه به استان گلستان هزار و ۹۰۵ درخواست مردمی واصل شد که هزار و ۵۴۵ فقره مربوط به امور قضایی بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار