مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از انسداد محورهای کوهستانی استان براثر برف و باران شدید شب گذشته و امروز خبر داد و گفت: این محورها تا پایان ریزش برف و باران که تا فردا شنبه اعلام شده، ادامه خواهد داشت.

محورهای کوهستانی گلستان براثر برف مسدود است

مهدی میقانی صبح جمعه در مصاحبه با پایگاه خبری گلستان 24 گفت: هم اکنون ریزش برف سنگین در محور زیارت و توسکستان و منطقه سرعلی آباد در گرگان، خوش ییلاق در آزادشهر، درازنو در کردکوی، جنگل گلستان و گلیداغ، افراتخته بین 30 تا 50 سانتیمتر و در برخی نقاط تا یک متر هم ارتفاع دارد.

وی با تاکید براینکه هم اینک سطح جاده های کوهستانی و بقیه محورهای استان لغزنده و یخ زدگی دارند از کاربران جاده ای خواست که حتما از ترددها و سفرهای غیرضروری در این شرایط جوی پرهیز کرده و برنامه های خود را به زمان های دیگر موکول کنند.

میقانی ادامه داد: راهداران و عوامل راهداری و همکاران ستادی و شهرستانی اداره کل از ظهر دیروز با استفاده از تمام ظرفیت های موجود اعم از ناوگان و تجهیزات راهداری در راهدارخانه ها و همچنین بصورت اکیپ های راهداری و ترابری در طول راهها مستقر و مشغول انجام عملیات نمک پاشی و برفروبی بوده و همینطور از ظرفیت دهیاری ها، روستاییان و بخش خصوصی نیز استفاده شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار