مشاور معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی:

مشاور معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی با محکوم کردن اهانت اخیر دشمنان و معاندان اسلام در قالب نمایش یک فیلم به ساحت مقدس امام رضا(ع)، گفت: دشمنان اسلام و انقلاب فهمیدند که ملت ایران امام رضایی هستند و آن امام رئوف پشتوانه انقلاب اسلامی است بنابراین از این جهت واهمه دارند و دست به چنین اقدامات احمقانه می‌زنند.

دشمنان اسلام و انقلاب فهمیدند که ملت ایران امام رضایی هستند

به گزارش گلستان 24، حجت الاسلام مهدی حسن زاده یکشنبه شب در مراسم جشن بزرگ ولادت امام رضا (ع) در مصلی امام جعفر صادق (ع) گنبدکاووس اظهار کرد:

اهانت به ساحت مقدس امام رضا (ع) و یا به پیامبر(ص) و سایر ائمه اطهار (ع)، نه تنها هیچ خللی در نور الهی این بزرگواران ایجاد نمی‌کند بلکه ارادت و محبت ملت‌ها بالاخص مسلمانان را به آنها بیشتر می‌کند.

وی با تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) اضافه کرد: شایسته است ملت ایران به برکت وجود مقدس این امام رئوف و مهربان در کشورشان سبک زندگی خود را رضوی کنند و ویژگی‌ها و سیره امام رضا (ع) را سرلوحه زندگی فردی و اجتماعی خویش قرار دهند.

حجت الاسلام حسن زاده، ساده زیستی، تکریم فرزندان، پرداخت خمس، رفتار کریمانه با منحرفان، فروتنی و تواضع، رعایت حقوق دیگران و حق الناس، بخشش جوانمردانه و انفاق، مجاهدت خستگی ناپذیر در راه خدا و اهتمام به علم و دانش را از مهمترین ویژگی‌های امام رضا(ع) برشمرد و تصریح کرد: عمل به این ویژگی‌های رفتاری و سایر سفارشات آن حضرت مانند راستگویی و امانتداری انسان را در مسیر اسلام و زندگی براساس آموزه‌های آن قرار می‌دهد.

مشاور معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: به برکت حضور امام رضا(ع) در ایران مذهب شیعه به عنوان مذهب رسمی کشورمان تثبیت شد و امروز ایران اسلامی به برکت انقلاب، پرچمدار اسلام ناب محمدی (ص) در سراسر جهان است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار