فرماندار گرگان:

فرماندار گرگان گفت: انقلاب اسلامی ایران معادلات سیاسی دنیا را برهم زد و در زمانی که جهان بین بلوک‌های غرب و شرق تقسیم شده بود و کشوری جرات نداشت برخلاف میل ابرقدرت‌های آن زمان سخنی بگوید یا کاری انجام دهد، این انقلاب اسلامی ایران بود که به رهبری امام خمینی (ره) و فرزندان این ملت، هیمنه مستکبران عالم را شکستند.

انقلاب اسلامی ایران معادلات سیاسی دنیا را برهم زد

به گزارش گلستان 24، عیسی پایین‌محلی ظهر چهارشنبه در یادواره شهدای کارمند و اصناف اظهارکرد: هنوز چندماهی از پیروزی انقلاب اسلامی نگذشته بود که قدرت‌های استکباری، صدام و رژیم بعث عراق را برای جنگ با ملت ایران و انقلاب اسلامی برانگیختند و هشت سال تمام کشورهای دنیا پشت سر این رژیم قرار گرفتند تا انقلاب اسلامی ملت ایران را سرنگون کنند اما این آرزو را به گور بردند.

وی در ادامه نعمت ولایت و همراهی مردم را از مولفه‌های قدرت و استمرار انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: اگر ۱۰۰ نظام سیاسی از ایرانِ منهای ولایت حمایت می‌کردند، با این حجم از دشمنی‌ها این نظام از بین می‌رفت اما این نعمت ولایت است که انقلاب اسلامی و ملت ایران را از پیچ‌های تاریخی عبور داده و سبب مجد و عظمت اسلام و مسلمین شده است.

وی با اشاره به فتنه‌انگیزی دشمنان و پادوهای داخلی آنها برای تضعیف نظام اسلامی بیان کرد: در فضای غبارآلود فتنه، جای حق و باطل عوض می‌شود و لازم است بصیرت و هوشیاری بیشتری نسبت به نقشه‌های دشمنان داشته باشیم.

فرماندار گرگان با بیان اینکه دنیای استکبار با تمام توان و ظرفیت در مقابل جمهوری اسلامی ایستاده است، گفت: هدف دشمن حجاب، هسته‌ای، توان موشکی و غیره نیست بلکه آنان می‌خواهند جمهوری اسلامی نباشد. همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید وفاداری خود را به نظام و انقلاب و ارزش‌ها نشان دهیم و اگر عده‌ای همین کار را نمی‌کنند حداقل خیانت هم نکنند.

وی با تاکید بر جایگاه اثرگذار جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل اظهارکرد: جمهوری اسلامی به دلیل نظام ولایی و موقعیت راهبردی که در دنیا دارد، به عنوان قدرتی اثرگذار بر تحولات منطقه‌ای و بین المللی به شمار می‌رود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار