رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: در ادامه تلاش‌های دادگستری استان گلستان برای رصد و پایش کارشناسان رسمی ، یک کارشناس متخلف، شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری کارشناس طماع دادگستری در گلستان

به گزارش گلستان 24 از گرگان، به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، حیدر آسیابی اظهارداشت: این کارشناس در یک پرونده ملکی، برای ارائه نظر به نفع یکی از طرفین پرونده، دست کم 30 میلیون تومان پول نقد و  امتیاز برای یکی از بستگانش خواسته بود.

وی افزود: با رصد اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان، این  کارشناس متخلف، هنگام دریافت وجه، دستگیر و با صدور قرار تامین کیفری مناسب، روانه زندان شد.

آسیابی به نقش مهم نظرهای کارشناسی در روند رسیدگی به پرونده‌ها، گفت: این کارشناس در ادامه اقدامات ویژه حفاظت و اطلاعات دادگستری استان برای پایش و شناسایی کارشناسان متخلف،  دستگیر شد.

رئیس کل دادگستری گلستان به مردم توصیه کرد: به افرادی که ادعای حل مشکل آنان از راه‌های غیرقانونی و در ازای دریافت پول در دستگاه قضایی و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه را دارند، اعتماد نکنند و در صورت مواجه شدن با چنین مواردی با شماره 1580 حفاظت و اطلاعات دادگستری استان تماس بگیرند و یا به شماره   09111758367 ، پیامک دهند.

افراد به صورت حضوری هم می توانند به دفتر حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به نشانی گرگان ، بلوار شهید کلانتری (کمربندی)، خیابان دانشجو ، دادگستری کل مراجعه کنند.

انتهای پیام/تسنیم

 

ارسال نظر

آخرین اخبار