نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس: شهدا، ضامن اقتدار انقلاب اسلامی هستند. انقلاب اسلامی مدیون ومرهون خون پاک شهدا است.

حذف نام شهدا از کوچه و معابر با تمسک به کدام استدلال؟ً/ از شیطنت منتقدین تا تخریب مسئولین شهرداری

گزارش گلستان ۲۴؛ نورمحمد تربتی نژاد، نماینده مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس، درخصوص حذف نام شهدا از بعضی معابر شهری اظهار داشت: انقلاب ما انقلاب ارزش هاست، در واقع شهدا این ارزش هارا در قالب دستورات مذهبی و دینی آفریدند. بیشتر ارزش های انقلاب در سایه فداکاری ها وایثارگری های شهدا بوده است به همین دلیل یکی از برنامه های نظام از اول انقلاب در نامگذاری به اصطلاح، معابر، یادمان ها و بسیاری ازآثارها به نام شهدا بوده که کار ارزشمندی است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس در خصوص  با این مسئله تصریح کرد: حک یا نوشتن نام شهید با ذکرشهید در خیابان ها و جاهای دیگر به هرحال این فرهنگ ایثار وشهادت را از نسلی به نسل دیگر انتقال می دهد.  این موجب می شود مردم تشویق بشوند که از وطن  و نظام خود دفاع کنند و موجب به خاطر آوردن فداکاری ها و ایثارگری های شهدا میشود .قطعا کار پسندیده و ارزشمندی است وباید استمرار داشته باشد.

تربتی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: اخیرا برخی شایعه ها در خصوص مسئولین مطرح می گردد که که چرا نام شهدای بزرگوار را از کوچه ها، معابر و خیابان های تهران پاک می کنند؟! به عقیده بنده این مسئله در راستای تخریب شهرداری است. هرچند بایستی برای این اقدام، استدلال های قدرتمندی وجود داشته باشد. وگرنه حذف نام شهدا اقدام زیبنده ای نیست.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار