شهردار گرگان با اشاره به ایجاد تغییر و اصلاحاتی در طرح اولیه شهربازی گفت: تغییرات و اصلاحات انجام شده و طرح شهربازی مدرن گرگان با ۲۵۰ میلیاردتومان سرمایه‌گذاری تا پایان هفته جاری تهیه و ارائه می‌شود.

طرح شهربازی مدرن گرگان با ۲۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری تهیه‌ می‌شود

به گزارش گلستان ۲۴؛ عبدالرضا دادبود در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گرگان درباره سرنوشت پروژه شهربازی که در ماه‌های گذشته وعده‌های مختلفی درباره اجری آن داده شده بود، اظهارداشت: طرحی که سرمایه‌گذار برای شهربازی ارائه کرد مشکلاتی داشت که مورد تأیید قرار نگرفت برای همین باید طرح بازنگری و اصلاح می‌شد.

وی افزود: با تغییراتی که در پروژه ایجاد شد سرمایه‌گذار مدعی است که شروع کار برای آنها توجیه اقتصادی ندارد.

شهردار گرگان بیان داشت: برای همین قرار شد تا تغییراتی در پروژه شهربازی ایجاد شود تا دغدغه‌های سرمایه‌گذار هم برطرف شود. مشاور طرح، پیشنهادهای جدید سرمایه‌گذار را بررسی و در صورت تأیید به طرح اضافه می‌کند.

وی گفت: سرمایه‌گذاری پروژه شهربازی گرگان در برآورد اولیه 250 میلیارد تومان تعیین شده که طرح اصلاحی تا پایان هفته جاری به شهرداری تحویل داده می‌شود.

دادبود درباره سایت بالن‌سواری شهر گرگان هم گفت: تمامی مجوزها برای پرواز بالن گرفته شده و سرمایه‌گذار نیز اقدامات لازم را انجام داده است.

وی افزود: تنها یک مصوبه شورای تأمین استان برای پرواز بالن‌ها نیاز است که صدور این مصوبه کمی طولانی شده است و با پیگیری‌هایی که داشتیم در روزهای آینده این مصوبه هم صادر خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار