مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری گلستان اعلام کرد: دولت تدبیر و امید از ابتدای امسال تا پایان دی، دو هزار میلیارد ریال به شهرداری‌های این استان کمک کرده که دو برابر مساعدت‌های سال گذشته است.

کمک دو هزار میلیارد ریالی دولت به شهرداری‌های گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ طیبه خلیلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال کل بودجه شهرداری‌های استان گلستان پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال پیش بینی شده که دو هزار میلیارد ریال هم مساعدت و کمک دولت بوده است.

وی افزود: پارسال دولت درمجموع هزار و ۳۰ میلیارد ریال به شهرداری‌های گلستان مساعدت مالی کرد که این رقم امسال تا پایان دی ماه به دو هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.

خلیلی اضافه کرد: کمک‌های دولت به شهرداری‌های گلستان در سایه پیگیری‌های استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی او و همچنین نگاه ویژه دولت به مدیریت شهری بوده است.

وی همچنین با تبریک ایام چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از تلاش مجموعه شهرداران استان گلستان برای افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های قابل توجه دربخش‌های مختلف مدیریت، عمران، فضاسازی، مناظر و بازآفرینی شهری با مساعدت و همکاری اعضای شورای اسلامی شهرها و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی تقدیر کرد.

استان گلستان با جمعیت تقریبی یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفری، ۳۳ نقطه شهری دارد که شهرداری و شورای شهر دارند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار