سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گالیکش در شرق گلستان اعلام کرد: جاده گرگان - مشهد در محدوده جنگل گلستان که به سبب کولاک برف موقتا بسته شده بود، با فروکش کردن کولاک و پاکسازی مسیر برای تردد وسایل نقلیه بازگشایی شد.

جاده جنگل گلستان بازگشایی شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ مجتبی خسروی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این جاده بین المللی در حوزه استان گلستان با توجه به بارش برف شدید و کولاک، از ساعت ۲۳ جمعه از منطقه تنگراه بسته و جلوی تردد خودروها به مقصد خراسان شمالی گرفته شده بود.

وی افزود: با تلاش نیروهای راهداری و تیم‌های برف روب، نمک پاش و شن‌پاش این مسیر پاکسازی و تردد در جاده گرگان - مشهد در حوزه استحفاظی استان گلستان از صبح امروز بدون هیچ مشکلی امکان پذیر است.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گالیکش ادامه داد: بستن موقت جاده بین‌المللی در محدوده پارک ملی گلستان با هدف جلوگیری از گرفتار شدن خودروها در این مسیر به دلیل شدن کولاک اتخاذ شده بود.

خسروی از رانندگان درخواست کرد قبل از حرکت، وضعیت راه‌ها را از سامانه ۱۴۱ استعلام کنند و در این چند روز با توجه به شرایط جوی و احتمال بارش باران و برف برای عبور از این جاده حتما به تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ مجهز باشند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار