دبیر انتخابات استان گلستان از رقابت 154 کاندیدای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

154 کاندیدای گلستانی در انتخابات مجلس به رقابت می‌پردازند/ 104 نفر از گردونه انتخابات انصراف دادند

به گزارش گلستان ۲۴؛ حمیدرضا ملک‌حسینی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: تا این لحظه تعداد 154 نامزد در  یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی از آمادگی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی در استان گلستان خبر داد و تصریح کرد: استان گلستان از آذر ماه جاری فضا را برای برگزاری این دوره از انتخابات مهیا کرده است تا در روز دوم اسفند شاهد حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای باشیم.

*104 کاندیدا از گردونه انتخابات انصراف دادند

دبیر انتخابات استان گلستان ابراز کرد: شرایط برای برگزاری یک انتخابات سالم، پورشور و گسترده در 6 حوزه انتخابی استان گلستان به خوبی فراهم است و فرمانداران در سطح استان گلستان تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات سالم مهیا کردند.

ملک‌حسینی از آموزش هیات‌های بازرسی، نمایندگان فرماندار و اعضای شعب برای برگزاری یک انتخابات سالم در استان خبر داد و خاطرنشان کرد:هیات‌های بازرسی، نمایندگان فرماندار و اعضای شعب برای برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور قریب به 36 هزار ساعت نفر آموزش دیدند.

وی با بیان اینکه تاکنون 104 کاندیدا از گردونه انتخابات انصراف دادند، اذعان کرد: تا این لحظه 154 کاندیدای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان نهایی شده است و تعداد 104 نامزد از گردونه انتخابات انصراف دادند و کاندیداها تا پایان امروز فرصت دارند که انصراف خود را اعلام کنند.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار