فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف بیش از ۳۳۱ میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

بیش از ۳۳۱ میلیارد کالای قاچاق در گلستان کشف شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار روح الامین قاسمی اظهارداشت: نوروز امسال به علت شیوع ویروس کرونا شرایط متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته دارد. گلستان همواره میزبان خوبی برای هم میهنانمان در ایام نوروز بوده است و امسال به منظور حفظ سلامتی مردم و قطع زنجیره انتقال این ویروس ناخوانده، تقاضا داریم شهروندان توصیه‌های مسئولان بهداشتی را جدی گرفته و از سفر به این استان و سایر نقاط پرهیز کنند.

سردار قاسمی با تاکید بر تداوم تلاش های بی وقفه پلیس برای دفاع از امنیت و آرامش جامعه، تصریح کرد: امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی بوده و در این راستا در هر شرایطی با همه وجود تلاش خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد پلیس گلستان در سال 98، گفت: تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی استان در بخش های مختلف، موجب ارتقاء احساس امنیت شده که این مهم رضایت مردم و مسئولان را به دنبال داشته است.

سردار قاسمی، مقابله قاطعانه با سارقان و مخلان امنیت مردم را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های پلیس استان دانست و اظهار داشت: با انجام طرح‌های هدفمند و اقدامات بی‌وقفه، دستگیری سارقان در سال 98 نسبت به سال گذشته 19 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان کشف سرقت‌ها و تحویل اموال مسروقه به مال‌باختگان را عامل مهمی در ارتقاء رضایتمندی مردم از پلیس دانست و گفت: در همین بازه زمانی، کشف انواع سرقت ها 74 درصد رشد را نشان می دهد.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه قاچاق کالا یکی از موانع اصلی رونق تولید است، افزود: پلیس استان در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری، مقابله با قاچاقچیان کالا و عوامل تخریب اقتصاد جامعه را همواره در دستور کار داشته بطوری که در سال 98، در عملیات‌های مختلف 2 هزار و 316 قاچاقچی دستگیر و بیش از 331 میلیارد و 607 میلیون ریال کالای قاچاق کشف شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار