بیکی از اعلام فراخوان «حمایت از کالای ایرانی امر به معروف است» از سوی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان خبر داد.

اعلام فراخوان «حمایت از کالای ایرانی امر به معروف است» در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ «مهدی بیکی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: حمایت از تولیدات ایرانی می تواند عزم تولید را در کشور صد چندان کند و روحیه کار و تلاش را بالا ببرد.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان افزود: در سالی که مزین به «جهش تولید» شده است، دستگاه های فرهنگی باید با استفاده از ابزارها و طرح های فرهنگی، فرهنگ حمایت از کالای ایرانی را ترویج کنند.

 

وی تاکید کرد: ما زمانی در بخش اقتصاد به یک توسعه پایدار و هدفمند می رسیم که بتوانیم بسیاری از نیازهای خودمان را خودمان تولید کنیم و زمانی می توانیم به این مهم دست پیدا کنیم که بازارهای هدف را برای عرضه این تولیدات فراهم کنیم.

 

بیکی ادامه داد: در شرایطی که کشورمان در یک جنگ اقتصادی نابرابر قرار دارد دشمن از تمام توان خودش از قبیل قدرت سیاسی، نظامی، فرهنگی و اقتصادی برای ضربه زدن استفاده می کند.

 

وی اظهارداشت: ما نیز باید به صورت منسجم تمام قوای خودمان را جمع کنیم و در قالب یک طرح هدفمند سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در مقابل دشمن بایستیم.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان با بیان اینکه یکی از بازارهای مهم و هدفمند برای رونق تولید، بازار داخلی است، گفت: مردم اگر بخواهند به خودشان و اقتصاد کشورشان کمک کنند باید به تولیدکنندگان داخلی کمک کنند که آنها با انگیزه بهتری دست به تولیدات با کیفیت بزنند.

 

وی افزود: ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان که عضو ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز است همواره این دغدغه فرهنگی را داشته است که با یکسری سیاست های مدون، کانون های مساجد استان را نسبت به برنامه سازی و فرهنگ سازی در جهت مبارزه با قاچاق کالا و حمایت کالای ایرانی ترغیب کند.

 

بیکی گفت: طرح فراخوان «حمایت از کالای ایرانی امر به معروف است» از جمله طرح هایی است که برای کانون های مساجد استان گلستان برگزار می شود.

 

وی افزود: در این طرح که با همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار می شود، علاقمندان می توانند جملات فاخر، خوب و راهگشای خودشان را جهت حمایت از کالای ایرانی بیان کنند.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان خاطرنشان کرد: به چهل نفر از برگزیدگان نیز به رسم یادبود هدایایی اهدا خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار