فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: در شرایط کنونی تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و معیشتی که گریبان‌گیر جامعه شده، تحقق جهش تولید است.

فرمانده سپاه استان گلستان: تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و معیشتی "جهش تولید" است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم از گرگان، سردار علی ملک‌شاهکوهی ظهر امروز در جلسه قرارگاه امنیت غذایی شهید ساجدی اظهار داشت: در چهار دهه اخیر و گام اول انقلاب اسلامی در هر زمینه‌ای با تفکر بسیجی وارد شدیم پیشرفت کردیم و به سمت قله‌های موفقیت پیش رفتیم.

وی با بیان اینکه دشمن با راه‌اندازی جنگ اقتصادی، معیشت مردم را هدف قرار داده است گفت: دشمنان به دنبال شکستن مقاومت مردم ایران هستند و برای این کار فشار و تحریم‌های خود را بیشتر کرده‌اند.

فرمانده سپاه نینوای استان بیان داشت: در یک دهه اخیر رهبر معظم انقلاب به عنوان سکاندار نظام اسلامی، شعارهای سال را با موضوعات اقتصادی انتخاب کردند چون به خوبی از نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان آگاه هستند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید شعار سال را باید در قالب نقشه راه برای پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی و رفاه و آسایش مردم، دنبال کنند، گفت: امسال باید در پی جهش همه جانبه در زمینه تولید باشیم و ضروری است بدانیم جهش تولید یعنی هرگز به وضع موجود راضی نباشیم و مدام رو به جلو حرکت کنیم.

ملک‌شاهکوهی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و معیشتی و ایجاد اشتغال، تحقق شعار جهش تولید است.

وی در بخش دیگر سخنانش عشایر را سرمایه ملی دانست و گفت: آنان در سطح کشور یک سرمایه ملی قلمداد می‌شوند و مجموعه بسیج عشایری سپاه نینوا باید بیشتر به عشایر شریف و نجیب استان توجه داشته باشد.

فرمانده سپاه نینوای استان تصریح کرد: هدف اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدمت به مردم است و ما با این دیدگاه هرجا زندگی مردم دچار خلل شود به موضوعات ورود می‌کنیم و تا رفع آنها در کنار مردم هستیم.

ارسال نظر

آخرین اخبار