معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از کشف تخلف گرانفروشی در عرضه تخم مرغ به ارزش حدود ۲۸۷ میلیون ریال در یکی از واحد‌های تولیدی خبر داد.

کشف تخلف گرانفروشی تخم مرغ در یک واحد تولیدی
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان،  علی اصغر اصغری معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: با دریافت گزارش‌های کتبی شهروندان مبنی بر تخلف گرانفروشی یکی از واحد‌های تولیدی مرغ و تخم مرغ در شهرستان گرگان تیمی از بازرسان به منظور بررسی و رسیدگی موضوع اعزام شدند.

او افزود: پس از بازرسی‌های میدانی و بررسی مدارک و مستندات موجود از سوی بازرسان این سازمان، پرونده تخلف گرانفروشی ۹ هزار و ۹۰۰ کیلوگرم تخم مرغ به ارزش ریالی ۲۸۷ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال تشکیل و برای صدور راًی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

اصغری با تاًکید بر حساسیت شرایط کنونی بازار از تمامی مدیران شرکت‌های تهیه و توزیع مرغ و تخم مرغ خواست تا با رعایت قوانین و مقررات و همچنین رعایت نرخ‌های مصوب فروش مرغ و تخم مرغ، حقوق شهروندان را رعایت کرده و از ایجاد التهاب در بازار جلوگیری کنند.

او گفت: از تمامی شهروندان می‌خواهیم تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی مورد را سریعا از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ و یا بصورت حضوری (با مراجعه به سازمان صمت در مرکز استان و ادارات تابعه در شهرستان) به بازرسان این سازمان گزارش کرده تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار