رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گلستان گفت: پانزدهمین یادواره شهدای دستگاه قضایی و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی استان امروز در تپه نورالشهدا گرگان برگزار شد.

یادواره شهدای دستگاه قضایی گلستان
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، حجت الاسلام زارعی حجت الاسلام زارعی رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح  گلستان  در این مراسم گفت: یکی از ابتکار‌های امام راحل این بود که جنگ تحمیلی را تعبیر به دفاع مقدس کردند و این قداست بخشیدن به دفاع، سبب حضور مشتاقانه همه اقشار و مذاهب و ادیان در دفاع مقدس شد.

او افزود: امام کار دفاع را بر عهده مردم گذاشت و همین ویژگی بود که با یک پیام امام راحل، حصر آبادان شکسته شد و خرمشهر آزاد شد و باید نقش بی بدیل و تدبیر امام در دفاع مقدس تبیین شود.

او با اشاره به این که عزیز شدن ملت و مردم ایران در دنیا مهم‌ترین دستاورد دفاع مقدس بود گفت: استکبار می‌خواست ایران شکست بخورد تا هیچ ملتی بر علیه استکبار قیام نکند.

او بیان داشت:هشت سال نه تنها در برابر دشمن بعثی که در برابر دنیای استکبار ایستادیم و ملت ما با اتحاد در سایه توکل به خدا و تاسی از راه امام حسین علیه السلام و زعامت امام راحل پیروز شد.

رئیس سازمان قضائی نیرو‌های مسلح کشور گفت: اگر امروز ایران جزو کشور‌های مقتدر منطقه است این عزت و قدرت بازدارندگی حاصل خون شهدا به ویژه شهید سلیمانیست.

حجت الاسلام زارعی با تاکید بر این که راه ما راه امام حسین ع است افزود: هرگز دست کسی مانند امام حسین (ع) در دست مثل یزیدی قرار نخواهد گرفت و تنها راه برون رفت از مشکلات فعلی مقاومت و اقدام جهادی، اتکا به درون و باور به جوانان است.

پایان بخش برنامه‌های یادواره شهدا، قدردانی و تجلیل از ۸ نفر از کارکنان ایثارگر دادگستری و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه در استان بود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار