با حضورمعاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی مدارس گلستان جلسه شورای معاونین آموزش وپرورش استان برگزار شد.

جلسه شورای معاونین آموزش وپرورش گلستان برگزار شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی نوسازی مدارس گلستان،جلسه شورای معاونین آموزش وپرورش استان با حضور ‌قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، غلامرضا منتظری و رمضانعلی سنگدوینی نمایندگان گرگان و آق قلا، یاسر لیوانی مدیرکل نوسازی مدارس گلستان، حمید کشاورز مدیران کل ثبت اسناد و املاک و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و دیگر اعضا در سالن فرهنگ اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

یاسر لیوانی در این جلسه مدیرکل نوسازی مدارس گلستان ضمن ارائه گزارش عملکرد این اداره کل در دولت تدبیر و امید اظهار کرد: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گلستان دردولت یازدهم و دوازدهم ( دولت تدبیر و امید ) در راستای سیاستهای توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی کشور ازسال 1392 تا کنون در استان گلستان دستاوردهای چشمگیری به جامعه بهره بردار خود از جمله معلمین و دانش آموزان فراگیر عرضه داشته است.

لیوانی گفت: از سال 1392 تا کنون تعداد 292 پروژه با یک هزار و 783 کلاس درس با اعتباری بالغ بر 450 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی، استانی و خیّری تحویل آموزش و پرورش استان شده است.

وی افزود: در بحث استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس نیز تاکنون چهار هزار و 979 کلاس درس با اعتباری بالغ بر 59 میلیارد تومان به سیستم گرمایشی استاندار مجهز شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس گلستان در ادامه افزود: در دهه فجر امسال نیز 14 پروژه آموزشی با 87 کلاس درس با زیربنای 19 هزار و 297 مترمربع با اعتباری بالغ بر 831 میلیارد و 300 میلیون ریال آماده بهره برداری و تحویل آموزش و پرورش استان می گردد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار