از تکذیب شایعهابتلای کرونای انگلیسی تا تغییر محدودیت تردد شبانه در برخی شهرها از جمله مهمترین اخبار شنبه 11بهمن ماه در گلستان بود.

از تکذیب شایعه ابتلای کرونای انگلیسی تا تغییر محدودیت تردد شبانه در برخی شهرها

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان شناسایی موارد ابتلا به ویروس کرونای انگلیسی و بستری آنها در مراکز درمانی در استان را تکذیب کرد.

*** مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان گفت که همزمان با دهه فجر امسال پنج هزار و ۳۱۲ خانه در مناطق روستایی استان با اعتبار افزون بر سه هزار و ۱۵۲ میلیون ریال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

*** استاندار گلستان گفت: با توجه به وضعیت شیوع کرونا، محدودیت تردد شبانه در شهرهای گرگان و گنبدکاووس از ساعت ۲۲ تا ۴ صبح خواهد بود.

*** فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت که این نهاد همزمان با دهه فجر ۲ هزار و ۳۱۵ برنامه با موضوعات دفاعی، امدادی، امنیتی، ورزشی، بهداشتی ، روشنگری و تربیتی در استان برگزار می‌کند.


***تیم بسکتبال شهرداری گرگان با برتری ۹۵ بر ۶۲ مقابل تیم شورا و شهرداری قزوین برای دوازدهمین بار در لیگ امسال برنده از زمین مسابقه بیرون آمد و با امتیاز کامل این مسابقه جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی محکم‌تر کرد.

***حق شناس گفت: در ایام دهه فجر سه هزار و ۱۴۱ پروژه عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتبار ۵۸ هزار و ۶۷۳ میلیارد ریال در استان گلستان در نظر گرفته شده است.

***«احمد نصرتی» ظهر امروز (شنبه 11 بهمن) در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اظهار کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا سیستم درمانی و بهداشتی باید در ورودی استان مستقر شود و سلامت مسافران از نظر کووید 19 را بررسی کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار