مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام گلستان خبرداد

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گلستان از توزیع ۱۳۵ هزار بسته معیشتی در ایام کرونا خبرداد و گفت: با همکاری ستاد دیه ۸۰ زندانی جرائم غیرعمد مالی آزاد شدند.

توزیع ۱۳۵هزار بسته معیشتی درگلستان/۸۰زندانی جرایم غیرعمد آزادشدند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از مهر، محمدمهدی سلمان زاده شامگاه سه شنبه در گفتگوی خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهار کرد: بنیاد احسان به عنوان یکی از بازوهای اجرایی ستاد اجرایی فرمان امام در اجرای سیاست‌های این نهاد است.

وی افزود: این بنیاد در سیل سال گذشته سه هزار بسته لوازم خانگی شامل ۶ قلم کالا را بین سیل زدگان توزیع کرد.

سلمان زاده همچنین از توزیع سه هزار دام سبک در این مناطق خبر داد و گفت: در زلزله رامیان هم ورود کرده و خانه مهر را تشکیل دادیم که در آنجا خدماتی را به زلزله زدگان ارائه دادند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان بیان کرد: گروه‌های جهادی را ساماندهی کرده و در سامانه احسان ۲۰۰ گروه مشغول فعالیت هستند.

سلمان زاده اضافه کرد: در ایام کرونا چهار مرحله رزمایش داشتیم و تاکنون ۱۳۵ هزار بسته معیشتی و پروتئینی در مناطق محروم استان توزیع شد.

وی ادامه داد: هدف گذاری شده قبل از ماه رمضان هم ۱۱ هزار بسته معیشتی شامل اقلامی همچون برنج، ماکارونی، رب، روغن و غیره در مناطق کمتربرخوردار توزیع شود.

طبق گفته مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان، هشت هزار بسته لوازم التحریر با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان امسال بین دانش آموزان توزیع شده است.

سلمان زاده همچنین به اعطای جهیزیه اشاره کرد و گفت: در سال گذشته ۹۱ سری جهیزیه به مبلغ یک میلیارد تومان به زوج‌های نیازمند اهدا شد.

وی گفت: با همکاری ستاد دیه ۸۰ زندانی جرایم غیر عمد با هزینه ۷۰۰ میلیون تومان آزاد شدند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان، با بیان اینکه در پویش طرح زندگی ۵۰ ویلچر به معلولان هدیه شد، افزود: ۳۵ خانه محروم هم توسط بنیاد احسان ساخته شد.

وی همچنین از مشارکت در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: این ستاد خانه‌ها را با قیمت تمام شده در اختیار جوانان قرار می‌دهد.

سلمان زاده بیان کرد: همچنین تفاهم‌نامه‌ای با جهاد کشاورزی امضا شده تا در زمینه محصولات استراتژیک حمایت صورت گیرد که در گلستان محصول کلزا انتخاب شده که این طرح در هشت شهرستان اجرا و تاکنون ۲۲ هزار هکتار را پوشش داده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار