رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت که نامگذاری سال ۱۴۰۰ به نام "تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" از سوی رهبر معظم انقلاب، تاکید دوباره بر اهمیت تولید داخلی برای رشد و توسعه ایران است.

پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اهمیت تولید داخلی را مضاعف کرد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان،حسین طلوعیان خطاب به تولیدکنندگان این استان افزود: همه مکلفیم گوش به فرمان مقام معظم رهبری، تمام تلاش خود را برای رفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان به کار بندیم .

وی همچنین به شیوع ویروس کرونا و تغییر در سبک زندگی مردم اشاره کرد و گفت: کرونا تهدیدی بود که می توانست هر اقتصادی را به زانو درآورد اما به لطف خدا و تلاش و پشتکار تولیدکنندگان این تهدید به فرصت‌ بی بدیل تبدیل شد.

طلوعیان ادامه داد: به عنوان نمونه گلستان پس از شیوع این ویروس در تولید محلول‌های ضدعفونی کننده و ماسک پیشرفت های چشمگیری داشته و محصول تولیدی خود را علاوه بر تامین نیاز بازار استان به مناطق دیگر کشور نیز ارسال می کند.

وی بیان کرد: اگر چه کرونا موجب بروز مشکل برای بخش های گوناگون شد اما فرصت مناسبی را برای صنایع و واحدهای تولیدی گلستان ایجاد کرد که فعال شدن ۳ واحد تولید ماسک صنعتی با ظرفیت تولید روزانه ۳۵۰ هزار بدنه ماسک، افزایش واحدهای تولیدکننده محلول ضد عفونی‌کننده، فعالیت یک واحد صنعتی با تولید روزانه ۶ تا ۷هزار ماسک n۹۵ صنعتی، فراهم شدن زمینه صادرات "گان" مخصوص کادر درمانی و جذب سرمایه گذار برای تولید محصولات بهداشتی در شهرک هزارهکتاری اترک را از جمله این فرصت ها است.

به گزارش ایرنا، رهبر انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری و تاکید کردند: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع، کاملا محقق شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار