سرپرست فرمانداری در دیدار با مسئولین دستگاه قضائی شهرستان آق قلا:

صبح امروز دوشنبه هفتم تیر ماه، همزمان با سالروز شهادت "دکتر بهشتی" و گرامیداشت هفته قوه قضائیه"، "عبدالغفور غراوی" سرپرست فرمانداری به اتفاق اعضای شورای تامین با "محمد حسین نوبخت" و "حسن نجفی"، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان آق قلا دیدار کرد.

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا، سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم"دکتر بهشتی"،شهدای هفتم تیر و نکوداشت هفته قوه قضاییه،گفت:قوه قضاییه حافظ امنیت و آرامش مردم است.

رئیس شورای تامین شهرستان آق قلا بارزترین ویژگی قوه قضاییه را گرفتن حق مظلوم از ظالم و جلوگیری از وقوع انواع جرم توسط افراد بی‌بند و بار در جامعه برشمرد و تصریح کرد:قوه قضاییه به عنوان آخرین ملجاء و پناهگاه مردم برای یاری رساندن به آنها است.

وی با بیان اینکه اقتدار قوه قضاییه در نظام جمهوری اسلامی موجب تحقق عدالت در جامعه شده است، تاکید کرد:مهمترین سرمایه قوه قضاییه اعتماد مردم است.

این مقام مسئول به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری به دستگاه قضا اشاره کرد و افزود:اجرای فرامین مقام معظم رهبری به عنوان چراغ هدایت همه دستگاه‌ها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و امیدوار هستیم در حوزه قضا شاهد تحولات چشم‌گیر و افزایش زمینه رضایت‌‌مندی مردم باشیم.

"غراوی"در خاتمه سخنان تصریح کرد:هفته قوه قضاییه فرصتی برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در دستگاه قضا و به ویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره مجاهد نستوه و مجتهد متفکر،شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه می‌باشد.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار