فرمانده سپاه استان گلستان گفت: قرارگاه ۱۷ ربیع که از سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرد یکی از اولویت‌های خود را در استان تلاش برای رفع موانع تولید قرار داده و تا کنون هم توانسته مشکلات بسیاری از کارگاه‌های تولیدی استان را رفع کند.

 ورود جدی قرارگاه ۱۷ ربیع سپاه گلستان برای رفع موانع تولید/ مشکل در سیستم توزیع کالاها بود

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی سپاه گلستان، سردار علی ملک شاهکوهی در نشست قرارگاه 17 ربیع‌الاول استان اظهار داشت: این قرارگاه کارش را از سال گذشته آغاز کرد و با همکاری دستگاه‌های اجرایی تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا مشکلات معیشتی مردم استان کاسته شود.

وی گفت: استان گلستان جزو معدود استان‌هایی است که پس از ابلاغ مقام معظم رهبری و فرمانده کل سپاه مبنی بر تشکیل قرارگاه 17ربیع، با حضور همه مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و همکاری آن‌ها توانسته تا مقطع کنونی پیش رفته و به عنوان یک نمونه در سطح کشور مطرح باشد.

فرمانده سپاه نینوای استان رفع موانع کارگاه های تولیدی را یکی از مأموریت اصلی قرارگاه 17 ربیع الاول دانست و افزود: این قرارگاه با همکاری دادستان استان توانسته بسیاری از موانع کارگاه‌های تولیدی را رفع کند.

سردار ملک شاهکوهی یکی از مشکلات اصلی استان را توزیع غیرصحیح کالاها خواند و افزود: استان گلستان در تولید هیچ مشکلی ندارد و مشکل اصلی مربوط به توزیع است؛ قرارگاه ربیع الاول سپاه نینوا با مشارکت اداره بازرگانی و صمت توانسته تا حدی توزیع کالا را در سطح استان عادلانه‌تر کند.

ارشد سپاه پاسداران در استان گلستان خاطرنشان کرد: مردم ما با توجه به فشارهای اقتصادی، مشکلات معیشتی و بلایای طبیعی مانند کرونا و سیل، بسیار صبوری می‌کنند و ما به عنوان نیروهای نظامی، انتظامی و دستگاه‌های اجرایی هر آنچه به صورت شبانه روزی برای خدمت به  این مردم تلاش کنیم باز هم کفایت نخواهد کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار