همزمان با فرا رسیدن سالگرد شهادت بانوی دو عالم فاطمه زهرا(س) یادواره شهدا در نقاط مختلف گلستان برگزار شد.

گرامیداشت یاد و خاطره شهداء در نقاط مختلف گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در نوزدهمین یادواره شهدای روستای سرکلاته گرگان گفت: شهید سلیمانی نه در پی دیده شدن بود و نه در پی تزویر و ریاء؛ بلکه سعی بر انجام عمل خالص در برابر خداوند داشت.

مراسم یادواره شهدای روستای وطن آزادشهر نیز در مسجدجامع این روستا برگزار شد و حجت الاسلام یازرلو مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه آزادشهر در این مراسم با اشاره به مقام شهدا در نزد خداوند، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده آنان را وظیفه همهگان دانست و افزود: شهداء برای عزت و امنیت ما هرآنچه داشتند در سبد اخلاص نهادند و از جان شیرین و با ارزش خود مایه گذشتند.

همچنین در شب شام غریبان شهادت فاطمه زهرا(س) دومین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یادواره شهدای روستای "چارمازو" شهرستان کلاله برگزار شد.

حسین خسروی جانشین سپاه کلاله در این مراسم گفت: شهیدان قاموس انقلاب اسلامی هستند و آنچه امروز داریم، عزت و سربلندی همه از برکت خون شهیدان است.

فرمانده سپاه نینوای گلستان در مراسم بزرگداشت شهدای النگ کردکوی گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به تاسی از مادر سادات مدافع حریم مقدس ولایت و امامت بود.

رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی هم در مراسم گرامیداشت شهدای میان آباد گرگان گفت: شهدای والا مقام با نثار خون خود امنیت را به کشور هدیه کردند و ما مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید رهرو راه شهدای عزیز باشیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار