در هفته هفدهم مسابقات والیبال لیگ برترکشور نمایندگان استان گلستان مهمان حریفان خود بودند .

هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ؛ هفته هفدهم مسابقات والیبال لیگ برتر مردان کشور جام سردار دل ها چهارشنبه 22 دی ماه 1400 با انجام 7 دیدار در شهرهای سیرجان ،رفسنجان ، مریوان ،ارومیه ،اصفهان و آمل دنبال شد
نمایندگان استان گلستان درخانه حریفان خود به میدان رفتند .
تیم شهرداری گنبد درسالن الغدیرارومیه مهمان تیم آذر باتری ارومیه بود و ست اول 25 بر 16 ست دوم 27 بر 25 ست سوم 25 بر 22 مغلوب شد وهمچنان در رتبه دوازدهم جدول رده بندی رقاتبت های لیگ برتر والیبال باقی ماند .
تیم شهرداری گنبد که تیم آذر باتری ارومیه را در بازی رفت شکست داده بود در شرایطی به مصاف این تیم رفت که تیم آذر باتری بعد از2 سال محدودیت های کرونایی از حمایت هوادارانش در سالن الغدیربرخوردار بود.
تیم پاس گرگان که در بازی رفت 3 بر 1 تیم فولاد سیرجان را شکست داده بود درسالن سردارحاج قاسم سلیمانی سیرجان به مصاف این تیم رفت و در ست اول 25 بر 19 ، ست دوم 25 بر 20 و ست سوم 25 بر 20 نتیجه رابه حریف واگذ ار کرد تا جای خود را در رتبه هشتمی جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر والیبال به فولاد سیرجان ایرانیان بدهد و در جایگاه نهم جدول قرار گیرد .
 
گفتنی است در هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور ، یکشنبه 26 دی 1400 تیم شهرداری گنبد در خانه با تیم مس رفسنجان بازی خواهد کردو تیم پاس گرگلن در رامسر با تیم هورسان رامسر جدال خواهد کرد .

 

ارسال نظر

آخرین اخبار