مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اهمیت کارهای جهادی در مناطق کم برخوردار و تقویت امیدآفرینی گفت: حاشیه‌های شهر مقر فعالیت‌های جهادی است، شهدای حرم رضوی بهترین الگوی ایثار و جهاد هستند و در مسیر خدمت به مردم جان خود را تقدیم کردند.

حاشیه‌های شهر مقر فعالیت‌های جهادی است/ شهدای رضوی بهترین الگوی ایثار و جهاد هستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین با گرامیداشت شهدای رمضان حریم رضوی اظهار داشت: این ۲ طلبه شهید حرم امن رضوی باید الگوی تمام نمای ایثار، مردمداری، مجاهدت و وفاداری در کشور شوند.

وی بر لزوم خشکاندن باور تکفیری و ریشه‌کنی کامل گروه‌های افراطی از دامن اسلام تاکید کرد و افزود: تحقق این مهم نیازمند مبارزه فرهنگی و علمی اندیشمندان، علما و روحانیون و همراهی مردم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه در قرن جدید دایره اقتدار جمهوری اسلامی گسترش یافته است، گفت: دشمنان با به شهادت رساندن جوانان و روحانیون انقلابی و طلبه های جهادی سعی در ناامید کردن ملت ایران دارد.

گرزین بیان کرد: در ۴۳ سال از عمر انقلاب اسلامی روحانیان جهادی  پرچمدار حرکت انقلابی و مجاهدت بودند و پرونده ایمان، تقوا، جهاد و شجاعت را با خون خود امضا و تثبیت کردند.
وی گفت: دشمنان سعی در کمرنگ کردن امید مسلمانان داشته و با به جان هم انداختن اقوام و مذاهب اسلامی تمام تلاش خود را برای ناامیدی مردم به کار می‌گیرند.

یک تروریست تکفیری روز سه‌شنبه ۱۶ فروردین ماه در صحن پیامبر اعظم (ص) حرم امام رضا(ع) با چاقو به سه روحانی حمله و آنان را به شدت مجروح کرد. هر سه روحانی که در این حادثه مورد سوء قصد قرار گرفته بودند از فعالان جهادی و فرهنگی در مناطق حاشیه‌ای شهر مشهد بودند.

به دنبال این اقدام تروریستی حجت‌الاسلام محمد اصلانی، که برادر ۲ شهید بود، در همان لحظات اولیه به شهادت رسید و حجج اسلام پاکدامن و دارایی پس از انتقال به بیمارستان تحت درمان قرار گرفته و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که سرانجام حجت الاسلام دارایی نیز عصر پنجشنبه گذشته بر اثر جراحات و صدمات وارده به شهادت رسید.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار