مدیر تیم‌های ملی بسکتبال گفت: سیاست فدراسیون بسکتبال با توجه به المپیکی شدن این رشته توسعه بسکتبال در سطح کشور است.

افزایش تیم‌ها به کیفیت لیگ بسکتبال کمک می‌کند/ سیاست فدراسیون توسعه این رشته در سطح کشور است

به گزارش گلستان ۲۴؛ مسعود قاسمی، مدیر تیم‌های‌ ملی بسکتبال، درباره شروع لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: امسال پنج تیم را به لیگ اضافه کردیم و بازی‌های لیگ را 14 تیمی برگزار می‌کنیم که قطعا با این کار نه نتها ‌کیفیت لیگ‌مان بهتر می‌شود بلکه بسیاری از بازیکنان و مربی‌های ما که در فصل‌های گذشته فعالیتی نداشتند دوباره در بسکتبال شاغل می‌شوند.

او اضافه کرد: سیاست فدراسیون امسال با توجه به المپیکی شدن این رشته توسعه بسکتبال در سطح کشور است. هرچند به نظر من با 12 تیم‌ هم می‌شد لیگ با کیفیتی را برگزار کرد اما برنامه فدراسیون حضور 14 تیم بود.

قاسمی گفت: طبق برنامه‌ها مشکلی برای برگزاری مسابقات نداریم چرا که اردوهای تیم‌ ملی را در پیش داریم و باید یکم و چهارم اسفند ماه با تیم‌های سوریه و قطر بازی کنیم، به همین دلیل بی وقفه مسابقات لیگ را ادامه خواهیم داد تا با برنامه از پیش تعیین شده فصل را به پایان برسانیم.

مدیر تیم‌های ملی در پایان درخصوص حضور مجدد مهرام در لیگ نیز توضیح داد: حضور تیم‌های پرطرفدار و مطرح چراغ لیگ را روشن نگه می‌دارد البته ما در بسکتبال تیم‌های پر هوادار به غیر از مهرام هم داریم، برای مثال شهرداری گرگان در این زمینه زبانزد است. 

/برنا

ارسال نظر

آخرین اخبار