مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوای گلستان با بیان اینکه دشمن برای نابودی خانواده اسلامی برنامه دارد، گفت: دشمن هم امروز به این نتیجه رسیده برای از بین بردن انقلاب اسلامی باید کانون خانواده به ویژه زنان جامعه مورد هجمه قرار دهد.

برنامه‌ریزی دشمن برای نابودی خانواده / ولایتمداری رمز پیروزی بر دشمن است

به گزارش گلستان ۲۴؛ حجت‌الاسلام جعفر رعایتی شامگاه یکشنبه در همایش بالندگی، عزت و چهاردهه کرامت که از سوی بسیج جامعه زنان استان برگزار شد، اظهارداشت: زنان در اسلام دارای جایگاه ویژه و والا هستند. بسیجیان و مردمی که سال‌های پای این انقلاب و آرمان‌های آن ایستاده‌اند در دامان پاک همین مادران پرورش یافته‌اند.

وی در ادامه به مسئله ولایتمداری و نقش آن در موفقیت یک ملت برابر ظلم و استکبار اشاره کرد و افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران بعد از 4 دهه، سرفرازانه مسیر پیشرفت و ترقی را پشت سر می‌گذارد و این اتفاق با ولایتمداری امکانپذیر بوده و هست. در برخی از کشورهای منطقه، اتفاقاتی رخ داد که آن را انقلاب مردمی تعبیر کردند اما هیچ کدام دوام چندانی نداشتند زیرا از ولایت بی‌بهره بودند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوای استان گفت: امروز و در شرایطی که منافقان همواره درصدد ایجاد دودلی و شبهه بین مردم به ویژه جوانان هستند و هرگاه بتوانند دست به توطئه خواهند زد، ولایتمداری می‌تواند رمز پیروزی ما بر دشمنان باشد.

وی با اشاره به نقش خانواده‌ها به ویژه مادران در تربیت فرزندانی صالح ادامه داد: دشمن هم امروز به این نتیجه رسیده برای از بین بردن انقلاب اسلامی و راه و روشی که این مردم برای خود برگزیده‌اند، باید کانون خانواده به ویژه زنان جامعه مورد هجمه قرار دهد.

وی با بیان اینکه دشمن برای از بین بردن کانون خانواده اسلامی برنامه دارد، خاطرنشان کرد: بخش زیادی از تمرکز دشمن در  تهاجم فرهنگی و جنگ نرم به روی زنان جامعه اسلامی متمرکز شده است، زیرا آنان به خوبی دریافته‌اند که زنان این سرزمین حسین فهمیده‌ها را در دامان خود پرورش می‌دهند.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار