بر اساس درخواست اتاق بازرگانی ایران و به منظور اجتناب از حضور غیرضروری فعالان اقتصادی در اتاق های بازرگانی سراسر کشور، با دستور قائم مقام وزیر صنعت، کارت های بازرگانی تا پایان فروردین٩٩تمدید شد.

تمدید اعتبار کارت‌های بازرگانی تا پایان فروردین سال آینده

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم؛ طی نامه‌ای اتاق بازرگانی خطاب به قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی درخواست کرد به دلیل شیوع بیماری کرونا و ضرورت کاهش تردد فعالان اقتصادی، کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آنها از 5 اسفند لغایت 29 اسفند 98 است تا 29 فروردین سال 1399 تمدید شود. این وزارتخانه نیز موافقت خود را با این درخواست اعلام کرد.

این درخواست به منظور اجتناب از حضور غیرضروری فعالان اقتصادی در محل اتاق‌های سراسر کشور اعلام شد و بر همین اساس ، اعتبار کارت‌های بازرگانی سراسر کشور که از تاریخ 5 اسفند لغایت 29 اسفند اعتبار داشت، تا 29 فروردین 1399 به طور خودکار و بدون نیاز به ارائه مدرک و یا مراجعه حضوری متقاضی، تمدید شود.

پیرو این نامه، حسین مدرس خیابانی، قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی خطاب به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت تمامی استان‌های کشور اعلام کرد کلیه کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آنها از 5 لغایت 29 اسفند 98 است، طبق درخواست اتاق ایران تا پایان فروردین 1399 به صورت خودکار، تمدید و دارای اعتبار شوند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار