سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن با اشاره به انصراف تیم بانوان شهر گرگان در فینال دوم لیگ برتر گفت: کار آنها خوب نبود و باید زودتر اطلاع می‌دادند.

گلایه طائرپور از اقدام تیم بسکتبال بانوان شهر گرگان

به گزارش گلستان ۲۴؛ فریناز طائرپور درباره انصراف تیم بانوان شهر گرگان در فینال دوم لیگ برتر بسکتبال به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: نمی‌دانم چرا این تیم برای برگزاری بازی فینال به تهران نیامد در حالی که شب قبل از مسابقه با من صحبت کرده و گفته بودند برای برگزاری فینال به تهران می‌آیند.

وی افزود: دلیل نیامدن آنها را نمی‌دانم شاید دوست داشتند بازی با حضور تماشاگر برگزار شود در حالی که اعلام شده بود به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات بدون تماشاگر برگزار می‌شود. این تیم در گرگان با تماشاگرانش برابر تیم‌ ما شکست خورد. از طرفی شنیدم یکی از بازیکنانشان آسیب دیده بود؛ به هر حال من نمی‌دانم و نمی‌خواهم‌ قضاوت کنم.

سرمربی تیم بسکتبال گروه بهمن اظهار داشت: از آنها پرسیدیم که اگر‌ تمایل دارند مسابقات را سالن آزادی برگزار می‌کنیم. ما در این سالن تمرینات قبل از مسابقه فینال را برگزار کردیم تا آماده شویم حتی سالن دانشگاه شریف هم ضدعفونی شده و آماده بود که تماس گرفتند و گفتند به دلیل شیوع ویروس کرونا به تهران نمی‌آیند.

وی ادامه داد: من و بازیکنانم از این اتفاق و برخورد تیم بانوان شهر گرگان شوکه و ناراحت شدیم. اگر شیوع کرونا موجب ناراحتی آنها شده بود باید زودتر اعلام می‌کردند؛ از طرفی وقتی ما در گرگان بازی کردیم مگر‌ آنجا کرونا نبود؟!

طائرپور با بیان این مطلب که اگر مسابقه برگزار می‌شد بازیکنان و تیم‌ها خیال‌شان راحت می‌شد، گفت: تیم ما خیلی متضرر شد چون هم با همه تدارکاتی که برای گرگان در نظر گرفته بودیم نیامد و هم مشخص نیست مسابقه چه زمانی برگزار شود و ما چه زمانی تمرینات‌مان را آغاز می‌کنیم. حتی برای بازی در سالن آزادی حاضر بودیم هزینه کنیم و پیشنهاد دادیم به گرگان برویم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار