مسوول بسیج دانشجویی استان گلستان گفت:‌ بیماری کرونا عرصه جدیدی برای مبارزه در جبهه‌ای جدید است.

بیماری کرونا عرصه جدیدی برای مبارزه در جبهه‌ای جدید است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از بسیج، جواد فرامرزی در سومین جلسه ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا اظهار کرد: بسیج دانشجویی از دانشجویان فعال در این مبارزه حمایت می‌کند

وی تصریح کرد: امروز اگر صحبت از جنگ بیولوژیک است این جنگ به موازات جنگ نظامی، اطلاعاتی، اقتصادی، سایبری، الکترونیک و... است.

 مسوول بسیج دانشجویی استان گلستان گفت:‌ علاوه بر کمک پزشکی، کمک ارزاق از طرف بسیج و خیرین اقدامی مثبت و نگاه جامع به امور مردم است.

فرامرزی خاطرنشان کرد: ناحیه بسیج دانشجویی از دانشجویان فعال حمایت می‌کند و با استقرار ستادی شبانه‌روزی در ناحیه و در اختیار قرار دادن تجهیزات ضروری در حد بضاعت از آنان دعوت و پشتیبانی می‌کند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: دانشجویان بسیجی علوم پزشکی مجاهدانه در تلاش هستند.

* مسوولان تمهیدات ویژه در غسل و کفن متوفیان داشته باشند

جواد ایزدی اظهار کرد: ترجمه برخی از مقالات جدید در مورد ویروس کرونا و همچنین رصد سایت سازمان بهداشت جهانی نیز در دستور کار بسیج دانشجویی است.

وی تصریح کرد: اکیپی 15 نفره از دانشجویان بسیج دانشجویی برای پاسخگویی به سوالات مردم در سامانه 4030 مشغول به فعالیت هستند.

ایزدی افزود: بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان در بخش توزیع تجهیزات پزشکی نیز ورود کرد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با توجه به اعلام فراخوان که از طرف بسیج دانشجویی انجام شد حدود 170 نفر اعلام آمادگی فعالیت در بسیج دانشجویی دانشگاه داشتند.

وی ادامه داد: نگاه به نقاهتگاه‌ها علاوه بر درمانی باید فرهنگی نیز باشد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: نیازمندیم که مسوولان شهرستان برنامه‌ای مشخص برای غسل و کفن متوفیان کرونا داشته باشد و یک غسالخانه مخصوص با کمک خیرین یا مسوولان شهری ساخته شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار