مدیرفنی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: تمام خواسته‌های‌ ما از فدراسیون بسکتبال معقول و در راستای دفاع از حق تیم‌‎مان است.

کبیر: خواسته‌های‌ ما از فدراسیون بسکتبال در راستای دفاع از شهرداری گرگان است

به گزارش گلستان ۲۴؛ اسدالله کبیر در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اعتراض مسئولان باشگاه شهرداری گرگان نسبت به تصمیم فدراسیون بسکتبال اظهار داشت: با ارسال نامه‌ای به فدراسیون بسکتبال خواستار این شدیم یا ما را به عنوان قهرمان لیگ معرفی کنند یا زمینه حضور ما را در جام باشگاه‌های آسیا فراهم کنند؛ در غیر اینصورت با برگزاری مرحله پلی‌آف مشخص شود کدام تیم می‌تواند قهرمان شود. تمام خواسته‌های‌ ما از فدراسیون معقول و در راستای دفاع از حق تیم‌‎مان است. اگر در آسیا حضور پیدا کنیم بدون شک می‌توانیم از حیثیت و آبروی بسکتبال ایران در آنجا دفاع کنیم.

وی ادامه داد: از آنجایی که بیشتر قراردادهای بازیکنان ما چند وقت دیگر به پایان می‌رسد، فدراسیون باید هر چه زودتر نظر نهایی خود را در این رابطه اعلام کند. به نظرم پس از بهتر شدن شرایط کرونا، فدراسیون می‌تواند بازی‌های پلی‌آف لیگ را برگزار کند. خواسته ما این است تکلیف خودمان را هر چه زودتر بدانیم تا برای فصل آینده قراردادی جدید با اعضای تیم بسته یا که بازیکنان جدیدی را جذب کنیم.

مدیرفنی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مورد اینکه آیا با توجه به اتمام لیگ قرارداد بازیکنان هم به صورت کامل پرداخت خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: ما تیمی مردمی هستیم و برای پرداخت قرارداد بازیکنان هیچ مشکلی نداریم و تعهدات خودمان را نسبت به بازیکنان انجام خواهیم داد.

کبیر در مورد اینکه شهردار گرگان عنوان کرده‌ در صورت عدم تغییر رأی فدراسیون آنها دیگر در لیگ شرکت نخواهند کرد، گفت: با توجه به اینکه شهردار گرگان رئیس باشگاه است هر تصمیمی که بگیرد ما از آن تبعیت خواهیم کرد. البته با توجه به شناختی که از شهردار دارم او خیلی علاقه‌مند است تا همچنان به حضورمان در لیگ ادامه دهیم.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار