با حضور مدیرکل و معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، آیین تکریم و معارفه رییس مجتمع فرهنگی هنری بهارستان گرگان برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه رییس مجتمع فرهنگی هنری بهارستان گرگان برپا شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، آیین تکریم و معارفه رییس مجتمع فرهنگی هنری بهارستان گرگان در روز شنبه 31 خرداد ماه با حضور عادله کشمیری و رضاعلی لیوانی به ترتیب مدیرکل و معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان انجام شد.

در این مراسم «قاسم قندهاری» به عنوان رییس جدید مجتمع فرهنگی هنری بهارستان بهارستان منصوب و از زحمات «قدرت الله دائمی» قدردانی به عمل آمد.

عادله کشمیری در این آیین، ضمن قدردانی از زحمات «قدرت الله دائمی» و آرزوی موفقیت در سنگر جدید خدمت(شورای فرهنگ عمومی) اظهار کرد: با توجه شیوع کرونا و محدودیت های مالی همچون گذشته  و با قدرت همچنان چراغ تاثیر گذار فرهنگ  و هنر را روشن نگه داریم.

وی ادامه داد: اولویت سنجی، افزایش بهره وری و امکان سنجی، انجام فعالیت های توسعه بخش با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ویژه کرونا می تواند با انگیزه و تلاش کارکنان توام شود و ما شاهد روزهای بهتری باشیم.

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار