رئیس پلیس آگاهی گلستان:

رئیس پلیس آگاهی گلستان با بیان اینکه فرضیه های مختلف درخصوص دختر کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات جهان نما کردکوی در دست بررسی است، گفت: طی هماهنگی با مراجع قضائی، مدیر تیم کوهنوردی و ۳ نفر از اعضای مرتبط برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

فرضیه‌های مختلف درباره مفقود شدن دختر کوهنورد در دست بررسی است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از ایسنا، سرهنگ مجتبی مروتی گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مفقودی یکی از اعضای تور گردشگری و کوهنوردی در ارتفاعات کردکوی، بلافاصله مراتب در دستور کار پلیس آگاهی و انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به اعزام تیم هایی مجرب و ویژه به منطقه مورد نظر، افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد خانمی ۲۷ ساله صبح زود از چادر خارج شده و پس از گذشت مدتی سایر اعضا متوجه عدم بازگشت وی شدند.

رئیس پلیس آگاهی گلستان تصریح کرد: بررسی های تخصصی و میدانی پلیس در این راستا آغاز شد و تا این لحظه ماموران به صورت شبانه روز با کمک معتمدان محل و تیم های امدادی، مشغول گشت زنی هدفمند برای یافتن این کوهنورد هستند.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس گلستان، مروتی در پایان با تاکید بر تداوم تلاش ها برای یافتن این کوهنورد ادامه دارد: از شهروندان محترم و اهالی آن محل تقاضا داریم در صورت یافتن این خانم سریعا مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار