عملیات گازرسانی به پنج روستای "آی تمر، کلیجه، قولاق بورته، قربان قلیچ ملا و ده الوم" از توابع بخش مرزی داشلی برون شهرستان گنبدکاووس با اعتبار بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال با ۸۳ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

پیشرفت 83 درصدی گازرسانی به پنج روستای مرزی گنبدکاووس

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، سرپرست شرکت گاز استان گلستان در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه عملیات گازرسانی به پنج روستای "آی تمر، کلیجه، قولاق بورته، قربان قلیچ ملا و ده الوم" از توابع بخش مرزی داشلی برون شهرستان گنبدکاووس با اعتبار بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال با ۸۳ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است؛ گفت: عملیات شبکه گذاری به این روستاها از نوع لوله های پلی اتیلن به متراژ ۴۳ کیلومتر به اتمام رسیده است و در حال حاضر برای انجام تست و سایر مراحل بعدی آماده شده است.

وی افزود: در ادامه نیز جهت نصب انشعاب این روستاها جمعا به تعداد ۴۴۱ مورد اقدام خواهد شد که در این رابطه دهیاری بهمراه روستائیان عزیز باید عنایت داشته باشند نسبت به آماده سازی ستونهای نصب علمک اقدام کنند تا پیمانکار مجری بتواند این پروژه را هر چه سریعتر به اتمام برساند.

علی طالبی ادامه داد: در حال حاضر این شرکت در قالب یک پیمان کلی تمامی علمک ها را نصب خواهد نمود و درصورت آماده نبودن ستونها و محل های نصب آنها ، امکان نصب انشعاب گاز توسط پیمانکار مجری وجود نخواهد داشت و به تاخیر می افتد.

سرپرست شرکت گاز استان گلستان اظهار داشت: هم اکنون از مجموع ۱۶۳ روستای واجد شرایط گازرسانی شهرستان گنبدکاووس ۱۴۳ روستا از نعمت گاز بهره‌مند هستند و گازرسانی به ۱۲ روستای دیگر درحال اجرا بوده و ۷ روستای دیگر شهرستان نیز در مرحله طراحی و امکان سنجی قرار دارند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار