مردم گلستان فردا جمعه ۲۱ مهر پس از اقامه نماز جمعه با ملت فلسطین همصدا می‌شوند و راهپیمایی برگزار می‌کنند.

راهپیمایی ضدصهیونیستی روز جمعه در گلستان

به گزارش خبرنگار گلستان 24، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان اعلام کرد: راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فسطین و غزه فردا جمعه بیست و یکم مهر همزمان با سراسر کشور در استان گلستان هم در شهر‌های مختلف، بعد از اقامه نماز جمعه برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه اعلام شده در گرگان مرکز استان راهپیمایی حمایت از مقاومت ملت فسطین ساعت ۱۳ از مصلی وحدت آغاز می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با انتشار متنی از همه برای شرکت در راهپیمایی سراسری ضد صهیونیستی دعوت کرده است.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

عملیات پیچیدۀ ترکیبی، غرور انگیز و افتخار آفرین طوفان الاقصی؛ ضربه‌ای مهلک و کاری بر پیکرۀ نیمه جان رژیم موقت و رو به سقوط صهیونیستی بود که در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

زلزلۀ ویرانگر یوم الله ۱۵ مهر، شکست مفتضحانـۀ اطلاعاتی و نظامی غیر قابل ترمیم برای رژیم غاصب صهیونیستی و حماسۀ بزرگ شکوه پیروزی مقاومت اسلامی در برابر این غدۀ سرطانی تا بن دندان مسلح بود.

این عملیات غافلگیرکننده و استراتژیک در قلب سرزمین‌های اشغالی، تمام معادلات در صحنۀ نبرد را به طور چشمگیری به نفع جریان مقاومت و جوانان برومند فلسطینی تغییر داد و حکایت از عمق راهبردی آرمان آزادی قدس شریف در سطح منطقه و جهان دارد.

مشت آهنین فلسطین و گروه‌های مقاومت، نشان از تغییر شعار نیل تا فرات اسرائیل غاصب و تبدیل آن به راهبرد عملیاتی بحر تا نهر شده و سستی لانۀ سست‌تر از عنکبوت و شکستن هیمنۀ پوشالی و دروغین این رژیم سفاک کودک‌کش را بیش از پیش آشکار ساخت.

این عملیات پیش‌دستانه و ابتکاری، به وضوح ثابت کرد؛ دوران بزن در رو، به پایان رسیده و اگر از اسرائیل کوچکترین غلطی سربزند، تل آویو و حیفا توسط جبهۀ بزرگ مقاومت اسلامی مستقر در منطقه با خاک یکسان خواهد شد.

حال که دشمن صهیونیستی شکست مفتضحانه‌ای از رزمندگان فلسطینی در میدان نبرد خورده است و حیثیت و جایگاه نظامی و امنیتی خود را بر باد رفته می‌بیند و با همان خوی وحشی و ددمنشانه، مردم مظلوم غزه را آماج حملات دیوانه‌وار هوایی خود قرار داده و با بمباران مساجد، مدارس و بیمارستان‌ها و به خاک و خون کشیدن غیر نظامیان بی‌گناه و با اتکاء به مدد و یاری شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار در صدد است از این طریق آبروی از دست رفته خود را ترمیم نماید.

جای دارد، به مناسبت این پیروزی شکوهمند و عزت آفرین؛ همگام و همصدا با مسلمانان و آزادگان و آزادیخواهان جهان «راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم کودک کش اسرائیل و شکرانۀ پیروزی مبارزان فلسطین»، جمعه ۲۱ مهر، از مسیر‌های اعلامی به سمت میعادگاه‌های نماز جمعه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ با ادای احترام و نثار سلام و صلوات به روح پرفتوح شهدای طریق القدس و اعلام حمایت از ملت قهرمان فلسطین بالاخص گروه‌های مقاومت اسلامی، از ملت سلحشور و آگاه و فهیم ایران اسلامی دعوت می‌کند تا با حضور پرشور خود در این راهپیمایی عظیم، بار دیگر ضمن اعلام حمایت از آرمان بزرگ آزادی مسجد الاقصی و قدس، مرگ اسرائیل را فریاد زنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار