با حکمی از سوی دکتر علی محمد زنگانه استاندار گلستان، حامد آشوری به سمت سرپرست بخشداری بخش مرکزی شهرستان گرگان منصوب شد.

سرپرست بخشداری بخش مرکزی شهرستان گرگان معارفه شد

به گزارش گلستان24؛ چهارشنبه ۳ آبان، در جلسه شورای اداری شهرستان با حضور اسماعیل نادری فرماندار شهرستان گرگان، سید کمال محب حسینی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری و هادی احمدی مدیرکل سیاسی و انتخابات تقسیمات کشوری با حکمی از سوی دکتر علی محمد زنگانه استاندار گلستان، حامد آشوری به سمت سرپرست بخشداری بخش مرکزی شهرستان گرگان منصوب شد.

متن حکم بخشدار به شرح ذیل می باشد:

برادر گرامی جناب آقای حامد آشوری

با توجه به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان و نظر به تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی به موجب ابلاغ به سمت "سرپرست بخشداری مرکزی گرگان" منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تحقق سیاسیت های دولت مردمی در دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

رعایت قانون مداری، پیگیری مسائل، تنظیم برنامه ها و برقراری تعامل سازنده با همه عناصر مؤثر درون و برون سازمانی با هماهنگی فرماندار محترم مورد انتظار است.

علی محمد زنگانه

استاندار استان گلستان

گفتنی است در ایتدای این جلسه اسماعیل نادری فرماندار شهرستان گرگان با بیان اینکه تغییرات و جابجایی نیروی انسانی در دستگاه ها و نظام اداری جزء لاینفک آن می باشد گفت: جابجایی مدیران با هدف استفاده از ظرفیت های مختلف و بهره مندی از نیروهای جوان و خلاق در راستای ایجاد پویایی و توسعه همه جانبه صورت می پذیرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار