یادگاران دفاع مقدس شهرستان کردکوی که خود از بچه های جبهه و جنگ هستند با کاری جهادی از همان روز کلنگ زنی اقدامات لازم جهت ساخت یادمان شهدای گمنام را آغاز نمودند.

کار جهادی یادگاران دفاع مقدس در ساخت یادمان شهدای گمنام کردکوی ستودنیست + تصاویر

به گزارش گلستان 24، شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس از ارزشهای نظام هستند و امروز هیچ ماموریتی مهمتر از پاسداشت و گرامیداشت یاد و خاطره دلاورمردان جنگ تحمیلی و حفظ و گسترش ارزشهای اسلامی متوجه مدیران و مسوولان و مردم نیست.

مراسم کلنگ زنی یادمان سه شهید گمنام، سه مهاجر الی ا… ساعت 8:30 صبح روز یکشنبه 24/3/94 باحضور مسئولین استانی و شهرستانی، یادگاران هشت سال دفاع مقدس، خانواده های معظم و معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران در مکان شهدای گمنام واقع در سه راهی شهدا به سمت پارک جنگلی امام رضا (ع) کردکوی برگزار شد.

یادگاران دفاع مقدس شهرستان کردکوی که خود از بچه های جبهه و جنگ هستند با کاری جهادی از همان روز کلنگ زنی اقدامات لازم جهت ساخت یادمان شهدای گمنام را آغاز نمودند.

کار جهادی همیشه روزگار سرلوحه کار این سرداران دفاع مقدس بود و امروز شاهد اقدامات جهادی این عاشقان فرهنگ ایثار و شهادت در ساخت یادمان شهدای گمنام شهرستان کردکوی هستیم.

در ادامه نخستین تصاویر ساخت یادمان شهدای گمنام شهرستان کردکوی را باهم مشاهده می کنیم:

???????????????????????????????

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????IMG_5366?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

انتهای پیام/رادکانا

ارسال نظر

آخرین اخبار