معاون رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: به مناسبت روز خبرنگار جشنواره مطبوعات در گلستان برگزار می شود.

جشنواره مطبوعات به مناسبت روز خبرنگار در گلستان برگزار می شود

به گزارش گلستان 24، جواد قربانی اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گلستان جشنواره مطبوعاتی را در دو بخش حرفه‌ای و عمومی برگزار می‌کند.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اشاره به اینکه این جشنواره در بخش حرفه‌ای شامل تیتر، خبر، مقاله، یادداشت، گفتگو، گزارش، عکس (تک عکس، گزارش خبری)، طراحی و صفحه آرایی است، افزود: برای بخش مردمی ا ین جشنواره نیز عکس و کلیپ خبری که با موضوعات مرتبط با جشنواره در فضای مجازی انتشار یافته در نظر گرفته شده است

وی ادامه داد: علاقمندان می‌توانند در موضوعات تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین (تحقق شعار سال)، توسعه پایدار، خودباوری و امید به جامعه، ترویج و تحکیم فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت، بهداشت، سلامت و نشاط اجتماعی، آسیب‌های اجتماعی و نقش آفرینی رسانه‌ای، بیانیه گام دوم انقلاب، محور تحول و گلستان نماد وحدت- تقریب مذاهب در این جشنواره شرکت کنند.

قربانی یادآور شد: همچنین شرکت در جشنواره برای تمامی شهروندان و خبرنگاران حرفه‌ای در بخش‌های مشخص شده آزاد است و هر فرد مجاز به ارسال سه اثر در هر بخش از جشنواره است.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: آثار ارسالی در بخش حرفه‌ای باید در مطبوعات استانی و سرپرستی‌های استانی چاپ و یا در خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری استان انتشار یافته باشد.

وی با اشاره به اینکه تا ۲۰ تیر برای ارسال آثار فرصت است، ادامه داد: در بخش مردمی نیز آثار ارسالی، عکس با دوربین و تلفن همراه قابل قبول خواهد بود و دبیرخانه جشنواره ارسال کننده اثر را مالک آثار می‌داند و هرگونه مسئولیت قانونی و پاسخگویی حقیقی و حقوقی با شخص ارسال کننده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار