کاری جدید از رسانه ی گلستان24؛

مدیر تلویزیون اینترنتی گلستان 24 اظهار داشت؛ همزمان با فرا رسیدن نوروز 1399، نخستین تلویزیون اینترنتی استان گلستان راه اندازی شد.

راه اندازی نخستین تلویزیون اینترنتی استان گلستان+ویژه برنامه نوروز 99

به گزارش گلستان 24؛ محسن عسگری مدیر تلویزیون اینترنتی گلستان 24 اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن نوروز1399، اولین تلویزیون اینترنتی استان گلستان با نام گلستان 24 تی وی فعالیت خود را در بستر آپارات و اینستاگرام آغاز کرد.

وی افزود: در همین راستا، این تلویزیون اینترنتی در ویژه برنامه ای به نام "زندگی پلاس" همزمان با شب سال تحویل و با حضور شخصیت های مطرح استانی رسما به بهره برداری خواهد رسید.

عسگری تصریح کرد: در این ویژه برنامه،  تنوع برنامه ها زیاد است و مجریان این برنامه گفتگوی خودمانی را با افراد و مسئولین استانی مطرح خواهند کرد.

مدیر تلویزیون اینترنتی گلستان 24 گفت:این ویژه برنامه عصر امروز از ساعت 18:15 دقیقه به صورت زنده در صفحه آپارات گلستان۲۴ و و همچنین صفحه (golestan24.tv) در اینستاگرام  به صورت زنده پخش خواهد شد و مردم عزیز استان و کشور میتوانند این برنامه را تماشا کنند.

وی عنوان کرد: پس از ضبط هر ویژه برنامه، مخاطبین گلستان ۲۴، فایل های این برنامه را از صفحه آپارات و سایت گلستان ۲۴ دانلود کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار