نماینده ولی فقیه در گلستان:

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی، گفت: مبارزه با استکبار باید به‎ یک فرهنگ در تمام دنیا تبدیل شود.

مبارزه با استکبار باید به‎ یک فرهنگ در تمام دنیا تبدیل شود

به گزارش گلستان 24، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی صبح امروز  با اشاره به فرا رسیدن ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار کرد: تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام، اسناد زیادی را افشا کرد و نشان داد سفارتخانه های آمریکا در هر کجا که باشد محلی برای جاسوسی است.

نماینده ولی فقیه در گلستان افزود: ۱۳ آبان از ایام الله است و حوادثی در این روز در ایام مختلف اتفاق افتاده است، یکی از آن ها که اوج قدرت آمریکا را نشان می داد تبعید امام راحل بود.

امام جمعه گرگان با اشاره به ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی، گفت: مبارزه با استکبار باید به‎ یک فرهنگ در تمام دنیا تبدیل شود.

وی تصریح کرد: اقدام امام راحل و اعتراض ایشان به کاپیتولاسیون سبب شد تا شبانه به بیت امام خمینی(ره) وارد شوند و وی را به ترکیه تبعید کنند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به کشتار 13 آبان 1357 در دانشگاه تهران، گفت: در آنجا دانش‌آموزان اعتراضاتی داشتند و مأموران وقت معترضان را به گلوله بستند و تعدادی را شهید کردند، در 13 آبان نیز دانشجویان پیرو خط امام به سفارتخانه آمریکا ریختند و این جاسوسخانه را تسخیر کردند.

وی با بیان اینکه با تسخیر لانه جاسوسی اسناد جاسوسی زیادی خارج شد، تصریح کرد: دانشجویان خط امام در آن زمان کاغذهایی که در این لانه جاسوسی خرد شده بود را به هم متصل کردند و نشان دادند که سفارت آمریکا جاسوسخانه است.

آیت الله نورمفیدی به راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبانماه در روز دانش آموز اشاره کرد و از مردم متدین و ولایی گرگان دعوت کرد در اجتماع ضد استکباری  با رعایت پروتکل های بهداشتی شرکت کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار