معاون تبلیغات اسلامی گلستان:

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: تبیین ارزش ها مصداق بارز شکرگزاری است و باید از هر روشی که امکان دارد ارزش ها را در فضای حقیقی و مجازی تبیین کنیم.

ارزش های نظام در فضای حقیقی و مجازی تبیین شود

به گزارش گلستان 24، حجت‌الاسلام رضا دیلمی بعد از ظهر دوشنبه در همایش ناشنوایان اظهارکرد: سکوت ناشنوایان آوای زندگی است و با این وجود خود حقایق را می‌شنوند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: ناشنوایان اگرچه از نعمت شنیدن محروم هستند ولی نعمت‌های زیادی دارند که باید شکرگزار آن باشند.

وی اضافه کرد: واژه شکر ۷۵ بار در کتاب قرآن که کتاب رستگاری و عاقبت بخیری ما است آمده است و شکر نعمت سبب افزایش نعمت‌ها الهی می‌شود.

دیلمی گفت: خدا در قرآن می‌فرماید شکور باشید به این معنا که شکرگزاری همراه تداوم داشته با قلب و همه جوارح خود شکرگزار خدا است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه شکرگزاری سه مرحله دارد، گفت: قبل از هرچیزی باید شکر قلبی داشته باشیم و مرحله بعد شکر زبانی است و در بیان شاکر خداوند باشیم و شکر ارکانی مهمترین مرحله شکرگزاری و به این معنی است که تمام جوارح ما شکرگزار خدا باشد.

وی ادامه داد: در اسلام ناب و فرهنگ دینی به بشریت آموزش داده می‌شود که شاکر نعمت‌های الهی باشند و برای شکرگزار بودن باید نعمت‌های الهی که خدا به ما عطا کرده را بشناسیم

دیلمی بیان کرد: امروز دشمنان می‌خواهند به بهانه‌های واهی ارزش‌های بزرگ ما مثل شهدا، امنیت و ولایت پذیری را خدشه دار کنند و ما باید در مقابل دسیسه‌های دشمنان هوشیار باشیم.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: تبیین ارزش‌ها مصداق بارز شکرگزاری است و باید از هر روشی که امکان دارد در فضای حقیقی و مجازی ارزش‌ها را تبیین کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار